Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Má význam používat frameserver?

Gab (33)|15.7.2004 10:21
K cemu slouzi frameserver a je vubec potreba?Vzdy renderuju primo z Vegasu a kvalita se mi zda dobra.Jen kdyz se mi rozchazel zvuk MP3 od Divx tak jsem musel renderovat jeste ve VirtualDubu.
stayman (12393)|15.7.2004 10:35
Tak napr. kvoli tomu :-D . Inak ten zvuk ukladaj s 48kHz a nebude sa ti rozchadzat nic.
Gab (33)|15.7.2004 10:38
To ja uz vim, doted jsem to delal do 48kHz,ale sony DV encoder v softu k TVkarte dovoli jen 44,1 ale jeste jsem nezkousel tvoje rady z mailu.
Takze framserver neni moc dulezitej? Cetl jsem ze dokaze neco po siti ale nerozumim tomu.
Pouzivate nekdo network rendering?
stayman (12393)|15.7.2004 10:50
Network rendering nema nic spolocne s vyslednou kvalitou zaznamu, jedine tak ze mozes vyuzivat HW ineho PC a tym ziskas rychlejsi cas.
Gab (33)|15.7.2004 11:07
To je mi jasne prece. Zas takovy amater nejsem. Ptal jsem se protoze chci vedet jestli to nekdo zkousel a jake ma zkusenosti. A jak to hlavne probiha, jestli to soubor rozdeli a pak dava dohromady atd... Ale ten frameserver 2.0 pry umi neco po siti. Vyplati se mi teda pouzivat fameserver nebo ne? Pouziva se jen z duvodu pouziti lepsich enkoderu v jinych programech?