Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Audio DVD creator - menu problem

stako (5)|14.7.2004 08:45
Ahojte,
vyskusal som si soft Audio DVD creator a hodil som 44 albumov (povodne vo formate mp3) na DVD vo formate DD 2.0. Moje stare stolne Sony totiz neprehrava mp3.

Zaujimave je ze na disku sa mi nevytvorilo spravne menu. Skusal som v Ifo Edite a potom v MenuEdite menu opravit ale nepodarilo sa.

Najradsej by som teraz vytiahol z DVD Voby a dorobil si k nim nove menu + autorizoval by som si to DVD nanovo. Neviete mi chlapi poradit nejaky slusny nastroj v ktorom by som si vedel urobit nove menu tak aby som to menu vedel previazat s tymi existujucimi Vobami (su tri a skyva sa v nich 44 titulov, kazdy album jeden titul)??

Dik!
EvilDeath (9)|14.7.2004 09:16
[quote=stako]Ahojte,
vyskusal som si soft Audio DVD creator a hodil som 44 albumov (povodne vo formate mp3) na DVD vo formate DD 2.0. Moje stare stolne Sony totiz neprehrava mp3.

Zaujimave je ze na disku sa mi nevytvorilo spravne menu. Skusal som v Ifo Edite a potom v MenuEdite menu opravit ale nepodarilo sa.

Najradsej by som teraz vytiahol z DVD Voby a dorobil si k nim nove menu + autorizoval by som si to DVD nanovo. Neviete mi chlapi poradit nejaky slusny nastroj v ktorom by som si vedel urobit nove menu tak aby som to menu vedel previazat s tymi existujucimi Vobami (su tri a skyva sa v nich 44 titulov, kazdy album jeden titul)??

Dik![/quote]


Menu udelas pomoci DVD Maestra a pak ho spojis pomoci DVD Remake Pro.
Chainslaw (149)|14.7.2004 09:59
Mne ten disk nenačíta stolové DVD vôbec :-(((
EvilDeath (9)|14.7.2004 10:33
[quote=Chainslaw]Mne ten disk nenačíta stolové DVD vôbec :-((([/quote]

JAkej disk ?
Chainslaw (149)|14.7.2004 11:16
DVD Audio vytvorené v Audio DVD creator, médium Fortis (napálil som ich už haldu a všetky bez problémov)
EvilDeath (9)|14.7.2004 15:33
[quote=Chainslaw]DVD Audio vytvorené v Audio DVD creator, médium Fortis (napálil som ich už haldu a všetky bez problémov)[/quote]

A to je problem v mediu a nebo v tom co udelal Creator ?
Chainslaw (149)|15.7.2004 09:26
skúsim ešte jeno, potom sa ozvem