Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Predspusteni sup titulku na dvd

Farao (53)|17.1.2006 16:26
Ahoj lidi - potrebuju poradit - mel jsem (kvuli pridani dabingu) otevrenou strukturu dvd a demuxnul jednotlive dabingy, video, titulky - no a ted kdyz pomoci Ifoeditu vratim vse do jednoho vob souboru se mi titulky zacnou zobrazovat o nejakych cca. 15vterin drive (pritom video i audio bezi skvele)
Nevite prosim nekdo co s tim? Dekuji za kazdou pomoc
JaLoMe (47)|18.1.2006 00:07
Budeš si muset ty titulky vytáhnout z toho DVD bez cz audia SubRipem a nechat uložit do .srt, potom převést Txt2Supem do .sup a znovu udělat to DVD a bude to v pořádku. Tahle věc se stává u dosti filmů. Někdy titulky přestanou chodit v půli filmu a nebo začnou lítat hned v úvodu. Mně se to stalo už nesčetně krát (naposled u filmu PANCHO VILLA) a tak to řeším způsobem, který jsem ti napsal. Mám dojem, že závada je v kompresi, ale nevím to jistě. Když je uděláš jak jsem napsal, tak nikdo nepozná, že jsi ty titulky dělal ty.
stayman (12393)|18.1.2006 00:17
Len ci nieco nerobil s dlzkou videa (a audia) a preto mu to nesedi, takisto nepise cim demuxoval.. Este by som skusil mux spravit pomocou MuxMana (namiesto IfoEditu).
Farao (53)|18.1.2006 17:15
to JaLoMe: tak podle tveho navodu to jde naprosto skvele - titulky sedi jak maji a vse bezi na 100% - moc diky