Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AverMedia DVB-T 771 + Czech DIgital Group

blackdave (19)|12.7.2004 21:05
Cus,

Nejak se mi nepodarilo chytit vysilani na 46 kanale od Czech DIgital group chytam "jen" vysilani na 46 kanalu od ceskejch radiokomunikaci.
Bydlim 20 km severne opd prahy kvalita prijmu dobra az velmi dobra kolisa od 60 do 80 procent. Proto bych chtel zkusit este to vysileni od Czech Digital group pro porovnani.. ale jaksi mi to nejde naladit ... proste se naladil ten 25 kanal a pak kdyz to scanuje dalsi tak to sice u 46 scanuje dlouho jako by to vysilani detekoval nicmene nic se pak nedeje... asi je to otazka nastaveni karty prez ten soft ale sem nakej tupej proste mi to nejde... Nevi nekdo pls ? :) :-D
rrk (9)|12.7.2004 23:08
[quote=blackdave]Cus,

Nejak se mi nepodarilo chytit vysilani na 46 kanale od Czech DIgital group chytam "jen" vysilani na 46 kanalu od ceskejch radiokomunikaci.
Bydlim 20 km severne opd prahy kvalita prijmu dobra az velmi dobra kolisa od 60 do 80 procent. Proto bych chtel zkusit este to vysileni od Czech Digital group pro porovnani.. ale jaksi mi to nejde naladit ... proste se naladil ten 25 kanal a pak kdyz to scanuje dalsi tak to sice u 46 scanuje dlouho jako by to vysilani detekoval nicmene nic se pak nedeje... asi je to otazka nastaveni karty prez ten soft ale sem nakej tupej proste mi to nejde... Nevi nekdo pls ? :) :-D[/quote]

Teda ja nevim, ale z toho textu moc moudrej nejsem, je to tam nejak pomotany :-)). CRa vysilaj multiplex na 25. kanalu, zatimco CDG na kanale 46., pricemz oba multiplexy jsou vysilany z jinych vysilacu s jinym vykonem, coz znamena, ze kdyz chytas jeden multiplex, nemusis chytat druhej. Mno, takze kterej kanal ti teda nebezi ? :-)
blackdave (19)|13.7.2004 19:06
No nejede mi ten na 46 od CDG :) pricemz na mape u nich na strankach sem v pohode pokrytej ikdyz rikaj ze je to informativni a teoreticky vypocteny nicmene i tak to saha este asi 20 km dal nez jsem ja :)
Radeq (277)|14.7.2004 16:47
Nechci ti kazit naladu, ale musim ti sdelit, ze chyba nejspis nebude u CDG, a ze karta AverTV DVB-T toho neumi daleko vic nez jen chytit multiplex na 46.kanale :OO v mistech s primou viditelnosti. Neztracej mladi a porid si neco jineho. Nevim co znamena to cislo 771, ale s tou puvodni verzi jsem se trapil asitak pul roku a pak jsem ji, se ztratou, ale rad, prodal a koupil si Hauppauge DEC-2000T. Zdroj signalu mam stale stejny, vysledky diametralne odlisne 8-) .
blackdave (19)|15.7.2004 19:12
hm to je v pytli :) zase smula ja vul ze sem ten hauppauge nekoupil sem se prave rozhodoval mezi nim a touhle nevim proc sem zase skoncil u averu... :) Mel sem driv analog tv kartu asi 3 roky zpatky a ta byla v pohode no holt smula :) musim to nejak poresit na reklamaci :) nebo to zkusit prodat :)