Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony DCR-DVD92E => editace videa

gorman (3)|14.1.2006 11:22
V editaci videa nemám praktický žádné zkušenosti...

Mám soft Pinnacle Studio plus 10, je v něm možno editovat video nahrané na miniDVD-RW? *** Když chci vybrat soubor k editaci, tak mě to říká, že soubor xxx.vob nelze otevřít ( v případě, že nahrávám v režimu video). V režimu vr to říká: soubor vr_movie nelze otevřít. Disky jsou samozřejmě finalizovaný. Je k tomu potřeba jinej soft nebo je chybka někde u mě. Předem dík za návrhy.
Kuldinek (89)|22.1.2006 16:18
Nejlepsi na to bude program mpeg video wizard, ten ti bude upravovat primo mpeg2 a co neupravy tak jen zkopiruje stream. Treba posledni verze Sony Vegas 6C uz ma import DVD disku, ale pak ti to prepocita cele video a bude to trvat hafo casu. http://www.womble.com/products/ to pouzivam ja a jsem spokojeny, vubec to nezmeni kvalitu obrazu a muzes tam i pridavat titulky prechody a muziku. udela ti to z toho jeden velikej soubor a ten vlozis do autoringoviho softu, ja na to mam DVDLAB PRO. Jo a jeste jedna vec, u toho Womble nesmis menit rozlizeni videa a datovy tok nastav na 9300, jinak ti to bude taky cely prepocitavat.