Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 5 z 6 PrvníPrvní ... 3456 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 87

Téma: Jakou hybridní TV kartu?

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Vybírám mezi Leadtekem WinFast DTV2000H a Pinnaclem PCTV Dual Hybrit Pro PCIe 3010ix
    StD ti bude nabízet ten Pinnacle., no a já zase ten Leadtek. .... a teď si vyber. To je takhle těžký někomu poradit.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele stani
    Registrace
    Feb 2006

Mohu srovnat. Nebyly to sice hybridy, ale před tím jsem měl (také) Pinnacle a nyní mám Leadtek.
    Mě se tedy zdá rozdíl dost velký. Jedině Leadtek. Nyní chci jít také do toho Leadtek WinFast DTV2000 H.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Řadu 3k bych nenabízel ani mrtvým v márnici, ale uvidíme. Testovat se bude na DVB-S a analog na S-Video. Obé do Mpeg2.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od stani Zobrazit příspěvek
    Mohu srovnat. Nebyly to sice hybridy, ale před tím jsem měl (také) Pinnacle a nyní mám Leadtek.
    Mě se tedy zdá rozdíl dost velký. Jedině Leadtek. Nyní chci jít také do toho Leadtek WinFast DTV2000 H.
    A jaký je v nich teda ten rozdíl, když se ti zdá velký?

Registrace
    Feb 2006

Žádný kousání, nutné restarty či přeinstalace, zpomalování systému - to hlavně, zachycené video špatné, atd., už nevím co dál ale je to všude popsáno na forech... Naproti tomu Leadtek fachčí přesně jak má, žádné(nebo hodně malé) problémy....

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Hmm, celkem přesvědčivé argumenty. Ted jsem se dočetl o novinkách Leadteku, má cenu na ně čekat nebo jít do vyzkoušené verze?

Registrace
    Feb 2006

No to je právě (pro mě také) dilema.....

Nováček Avatar uživatele stivik
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od havran007 Zobrazit příspěvek
    Dobrý den, zdravím všechny. Uvažuji, že si pořídím k vánocům TV kartu, nejlépe hybridní. Vybírám mezi Leadtekem WinFast DTV2000H a Pinnaclem PCTV Dual Hybrit Pro PCIe 3010ix. Přečetl jsem už kdejakou recenzi a fórum. Může mi někdo poradit s výběrem? Dík jsem úplné začátečník.
    Ja som si pred časom kúpil PINNACLE 330eV PCTV Hybrid Tuner Kit, čo je USB riešenie duálneho prijmu. Som veľmi sklamaný. Príjem slaby, je to veľmi málo citlivé, PC s Vista pomocou Media Center nespolupracuje, ako - tak ide spolupraca s NERO HOME, ale tu je problem s citlivosťou, ktora je na urovni takej, že z 38 kablovych programov najde tri (3) nepozerateľnej kvality a záznam z videa nestoji za nic. Problem spociva aj v konektivite. Medzi videorekorderom (PANASONIC 6 hlav, starší...) existuje len prepojenie pomocou TV kábla alebo RGB, ktoré je dost komplikovane. Je tam hromada roznych redukcii, ktore ale vobec nevyužijem.

Preto rozhodne varujem pred PINNACLE!!!

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od stani Zobrazit příspěvek
    No to je právě (pro mě také) dilema dilema.....
    Zdravím všechny, tak jsem zjistil, že to tvoje dilema není pro moje Win XP SP2 ale jen pro ty novější. Leadtek tam má ještě tuto TV kartu:WinFast PxDVR3200 H
    http://www.leadtek.com.tw/eng/tv_tun...&pronameid=377
    Zatím jsem ji v žádném obchodě nenašel, tak zase další dilema.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od stivik Zobrazit příspěvek
    Ja som si pred časom kúpil PINNACLE 330eV PCTV Hybrid Tuner Kit, čo je USB riešenie duálneho prijmu. Som veľmi sklamaný. Príjem slaby, je to veľmi málo citlivé, PC s Vista pomocou Media Center nespolupracuje, ako - tak ide spolupraca s NERO HOME, ale tu je problem s citlivosťou, ktora je na urovni takej, že z 38 kablovych programov najde tri (3) nepozerateľnej kvality a záznam z videa nestoji za nic. Problem spociva aj v konektivite. Medzi videorekorderom (PANASONIC 6 hlav, starší...) existuje len prepojenie pomocou TV kábla alebo RGB, ktoré je dost komplikovane. Je tam hromada roznych redukcii, ktore ale vobec nevyužijem.

Preto rozhodne varujem pred PINNACLE!!!
    Tak to je ale pěkná ptákovina cos' napsal. Za to že používáš shitoidní OS a máš blbé vybavení (VCR, propojení) a zřejmě i chabý signál jako za všechno může Pinnacle??? Navíc máš-li tu "odvahu" (či blbost) cpát si do toho všeho ještě NeroVision, pak nečekej, že ti bude řádně fungovat cokoli jiného. Ten tvůj "názor" je opravdu hodný poučeného laika.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    Řadu 3k bych nenabízel ani mrtvým v márnici, ale uvidíme. Testovat se bude na DVB-S a analog na S-Video. Obé do Mpeg2.
    Chci se zeptat, řada 3k je řada 3000 a víš? Která je teda ta kvalitní a spolehlivá?
    Naposledy upraveno uživatelem havran007: 12-11-2007 v 08:28 Důvod: Dodatek

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

"Spolehlivá" je jedině stará řada analog PCTV Pro, na které jedu dodnes a jen tak tyto 2 karty nevyřadím. Teď se chystám testovat (na sobě...) novou 7čkovou řadu. Tak uvidíme, jaká bude v první řadě Qualita a teprve potažmo (časem) i spolehlivost.

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=13507
    http://www.pinnaclesys.com/images/Pi...PCTV7010iX.pdf

Důležité ale také je, co od toho očekáváte. Já vůbec neřeším terestriální (shitoidní) příjem, a už vůbec ne CZE-kanálů. Zajímá mne pouze DVB-S a občas také převod VHS/S-VHS materiálů na DVD, což přinese i nějakou tu korunku na kuřivo...

Pi 7010iX
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Pi7010iX.jpg 
Zobrazení: 101 
Velikost: 29.5 KB 
ID: 19516  
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 12-11-2007 v 09:15

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Kartu chci na převod těch VHS a DVB-T( hlavně sport ) pro synátora. Satelit nemám takže o DVB-S se nezajímám, volných prog. je málo a dekodování by byl asi další problém. Asi půjdu do toho Leadteku WinFast DTV2000H. Doufám ,že mi na mé nároky bude stačit.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od havran007 Zobrazit příspěvek
    Zdravím všechny, tak jsem zjistil, že to tvoje dilema není pro moje Win XP SP2 ale jen pro ty novější. Leadtek tam má ještě tuto TV kartu:WinFast PxDVR3200 H
    http://www.leadtek.com.tw/eng/tv_tun...&pronameid=377
    Zatím jsem ji v žádném obchodě nenašel, tak zase další dilema.
    No to jsou všechno novinky z léta letošního roku. ČR má sice u nás zastoupení pro Leadtek, ale bude to chvíli trvat, než se to objeví na běžném českém trhu.
    On by nebyl problém to nechat nějakého známého prodejce PC materialu dovézt od jinud. Ovšem problém by asi byl s českou podporou tuneru.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

bude to chvíli trvat, než se to objeví na běžném českém trhu.
    On by nebyl problém to nechat nějakého známého prodejce PC materialu dovézt od jinud. Ovšem problém by asi byl s českou podporou tuneru.[/QUOTE]

No právě, já neumím anglicky skoro nic. A nastavit to správně by mohl být velký problém

Strana 5 z 6 PrvníPrvní ... 3456 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Hybridní kartu, nebo jenom dvb?
    Od mark-q v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2008, 05:33
  2. Ještě jednou: Jakou hybridní TV kartu PCI?
    Od dubak_oldd v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-07-2007, 18:07
  3. Jakou hybridní kartu?
    Od RaGeBbit v sekci DVB-T
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 17-11-2006, 22:50
  4. proc ne hybridni kartu?
    Od jdobry v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 25-10-2006, 09:28
  5. Jakou koupit levnou PCI Hybridni kartu?
    Od Praetorian v sekci DVB-T
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-01-2006, 22:05