Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Grabování pomocí Pinnacle DC10+

Standafor (2)|11.1.2006 20:07
Při zachytávání videa pomocí karty Pinnacle DC10+ z VHS s méně kvalitním záznamem - méně kvalitní synchrosignál - dochází k masívním výpadkům snímků. S kvalitním a časově stabilním záznamem není problém - nevypadl ani jeden snímek. Z toho usuzuju, že problém v rychlosti hardu nebo procesoru není. V čem je tedy zakopaný pes? Používám program Pinnacle Studio 9.4.2
StD (8612)|12.1.2006 09:02
Nevím, jestli by nepomohlo použití VCR s TBC, ale sám jsem už takto několik kazet S-VHS se starými nahrávkami (s "nahnilým" středem = tj. výpadky audio nebo video...) jako nekopírovatelné vyhodil. Ty streamy prostě musí být od začátku do konce kompletní, jinak se halt synchro jednoduše nedocílí. Pitomec ti k tomu určitě řekne své.
Standafor (2)|12.1.2006 19:50
Díky za info... Použít VCR s "tuberákem" mě taky napadlo. Tady je potíž v tom, že záznam na tý kazetě až tak degradovaný není. Jediné, co je vidět je to, že je časově nestabilní. O výpadcích obrazu nbo zvuku nemůže být ani řeč. Na netu jsem se dočetl, že někdo vlastnící DC10+ měl problém tohodle rázu taky - stačil prý jen zvlněný okraj pásku. Jak se s tím dotyčný popral, jsem ale už nenašel. Vzhledem k tomu, že 90% lidí vastní VHS kazety se záznamem nic moc, domníval jsem se, že by mohl existovat nějaký zůsob, jak to grabování vyřešit - nějaký patch, atd... Ještě mě napadlo - neexistuje karta, která by si s tím poradila líp?