Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinTV HVR-1100 a Win MCE 2005 CZ

oldafyno (12)|11.1.2006 06:06
Jde vam nekomu tato kombinace?
Stahnul jsem z netu nove ovladace pro MCE, take winupdate mam kompletni. Ladeni prohledava DVB-T a nic nenajde. Tak jsem na instaloval MediaPortal a vse chodi super az na EPG, MCE maji EPG lepsi tahaj ho z netu a maji super programovani z EPG vcetne serialu.
Proto bych rad rozchodil MCE.
oldafyno (12)|11.1.2006 06:35
Tak CyberLink PowerCinema taky jede, jen ty MCE ne a ne 9-)
gbpvr (29)|11.1.2006 15:05
Zadej v nastaveni EPG misto CR treba Nemecko nebo Holandsko a DVB-T by melo fungovat. Co ovsem prestane fungovat je prave to EPG,protoze ti to nabidne EPG v SRN nebo Holnadsku :o) Ale DVB-T by fungovat melo. Pokud by jsi chtel rozchodit oboje,tak musis naisntalova BladeRunner a TVxb. Pak to funguje podobne jako v MediaPortalu. I kdyz v MP to bylo o neco jednodussi.Tam stacilo nainstalovat jenom TVxb,rozchodit ho aby se automaticky spoustel a stahoval data a pak v MP nastavit nacitani XMLTV dat (souboru).

CUS a napis jak jsi dopadl
oldafyno (12)|12.1.2006 10:16
No tak to je teda dobry. Me slo prave o to EPG v MCE, protoze je tam super programovani nahravani. To bude asi tim ze ve wintv2000 pri ladeni neni CZ, tak asi ani ovladace nepodporuji CZ :-(((

Ale vecir to vyzkousim.
oldafyno (12)|12.1.2006 10:22
Ted me napadlo neslo by v registech nastavit pro ladeni nemecko a zvlas pro epg cesko?
oldafyno (12)|13.1.2006 00:07
Tak opravdu pod Nemeckem jsem naladi vse.
Pavlos (1)|13.1.2006 12:50
Vážení mám zaručený postup, který funguje, osobně to mám tak nastavené. Při volbě země zvolte Slovensko zadejte PSČ: 110 00, prolaďte kanály a ve volbě nastavení televizní program ke každému kanálu přiřaďte TV program pro danou stanici, ev. vyházejte kanály které nesledujete. Mějte se.
gbpvr (29)|13.1.2006 12:55
Uz jsi zkousel on-line sluzby? Jsou sice jenom 2,ale vypadaj dobre. Jedna je pocasi z Atlas.cz a druha je zpravodajstvi z iDnes.cz . Rekl bych "jen houst" at je na co koukat :-) Kdyz si schvalne v IE nastavis treba USA,tak ti najedou on-line sluzby ve statech.To same plati treba pro SRN atd. :-)
LND (5)|14.1.2006 09:47
Mě teda nefunguje ani jeden postup, co jsem kde našel. Buď mám bez EPG všechny kanály nalezeny nebo mi to nevyhledá nic a mám jenom EPG. Ani to Slovensko mi nejede, bez EPG najde vše, s vyhledání programu nenajde nic a ještě to trvá víc jak hodinu než projede celý proces hledání. Mám Leadtek PVR2000 (analog na kabelovce UPC), drivery s tím nemají nic společného, zkoušel jsem pro jistotu všechny s podporou MCE. Kdyby někdo věděl, přivítal bych jakoukoli radu.
gbpvr (29)|14.1.2006 21:13
[quote=Pavlos]Vážení mám zaručený postup, který funguje, osobně to mám tak nastavené. Při volbě země zvolte Slovensko zadejte PSČ: 110 00, prolaďte kanály a ve volbě nastavení televizní program ke každému kanálu přiřaďte TV program pro danou stanici, ev. vyházejte kanály které nesledujete. Mějte se.[/quote]

Tak tohle jsem dneska zkousel,ale zadny vysledek.

Mam tu ovsem jiny tip na rozchozeni ceskeho EPG v MCE (pri DVB-T).Takze staci nastavit pro EPG ceskou republiku,pak stahnout EPG (hlasi se nejak jako "undefined terestrial broadcast", ted nevim presne) a po stazeni dat NEPOKRACOVAT v ladeni kanalu,ale nastaveni ukoncit. Pote je potreba v registrech (brzo dodam presny nazev,pokud si to nevyzkousite a neprijdete na to) zmenit CZ na DE. Pote v MCE neopakovat vse od zacatku,ale dat POUZE vyhledat nove stanice. Az se vse naladi,tak pak staci jenom priradit naladenym stanicim stanice stazene v EPG a vse funguje !!! (alespon teda u mne)
Pro zdarne fungovani EPG predpokladam,ze je potreba vse vratit zpet na CZ a hlavne neladit nove stanice. EPG se pravdepodobne bude periodicky samo stahovat. Pokud bude potreba opet neco naladit (novy kanal v DVB-T),tak bude potreba opet CZ zamenit za DE.

Preju zdar uspechum :-) a dejte vedet jak jste dopadli.

CUS
oldafyno (12)|14.1.2006 21:39
9-) Hura to Slovesko slape, tisicere diky. To se MS zase jednou vyznamenal.
gbpvr (29)|14.1.2006 21:46
[quote=oldafyno]9-) Hura to Slovesko slape, tisicere diky. To se MS zase jednou vyznamenal.[/quote]

Jenom dotaz.

Mas ty MCE CZ nebo ENG ?

Diky
pedropedro (1)|15.1.2006 00:04
Ahoj všem, kdo jste tady.
Ve čtvrtek jsem si dovezl FS SCALEO. Sedím u toho už druhý den a nemohu rozchodit DVB-T tuner. Vše běží na MCE (CZ) a DBV-T kartu tam mám Hauppauge HVR 1100. Zkoušel jsem vše, co jste radili výše, jako třeba Slovensko a Německo, ale ani jedno nezabralo. Co s tím?
Nevím, jestli není problém třeba v anténě. Zkoušel jsem to na STA, ale na tom to asi nefunguje (jde to na STA nějak zprovoznit?). Koupil jsem si ještě pokojovou DBV-T aktivní anténu HAMA, ale na tu taky nic.
Jinak bydlím ve Stodůlkách (Pha5) a okna mám na jih.
Můžete mi prosím někdo něco poradit? Už jsem z toho nasr....
Díky moc.
LND (5)|15.1.2006 13:49
nejdřív zvolit Českou Republiku, stáhnout program, vyhledat programy- nic nenajde. Spustit regedit, v klíči HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Media Center/Service/EPG změnit u položky RegionTunigCode položku CZ na DE. Přepnout se zpátky do Media centra a dát pouze vyhledat programy. Potom ručně přidat program pro kanál , seřadit podle libosti a hotovo!
Fungovalo mi to na analogu Leadtek PRV2000 :-D
oldafyno (12)|16.1.2006 03:35
No Ja mam MCE CZ
radon (142)|2.2.2006 22:04
To Oldafyno:
ahoj, asi ti pod MCE nejde zároveň přijímat analogové i DVB-T vysílání? Pokud bys na tohle objevil nějaké řešení, bylo by to super ...