Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nero a WinDVD a PowerDVD

Fidzi (18)|10.1.2006 16:02
Mám naištalované Nero 6. Ak nainštalujem nejaký prehrávač DVD WinDVD alebo PowerDVD, tak mi Nero po napálení nejakej malej časti CD prestane páliť a vypíše chybu, že "napaľovanie zlyhalo". Odpálil som pár CD, kým som zistil čím to je. :((

Nepoznáte príčinu resp. ako sa tomu ubrániť ? Nechce sa mi používať Nero Show Time, pretože mi niekedy neprehrá ani originálne DVD. (Kdepak asi udelali soudruzi z NDR chybu ? :-)
Brko (201)|10.1.2006 16:36
PowerDVD i Nero mám v počítači a oboje funguje tak jak očekávám. Nijak se nehádaj.
Milosbb (889)|10.1.2006 18:49
No ja mám zas Nero 6 a WinDVD a takisto v pohode. Aj keď to Nero takmer nepoužívam. Skús preinštalovať to Nero.

----------------
redburger (499)|10.1.2006 21:46
Ja som mal taku konfiguráciu : nero, p dvd a aj win dvd a všetko šlapalo. takže softy sa isto nebiju (aspon u mna si vyhovovali )
Jimm (45)|11.1.2006 01:25
Mám nainstalovaný nero6, windvd a dřív i power dvd (už sem ho smazal) a vypaluje mi to cd do konce jen na jedný vypalovačce. Na starším NECu (ND 3520AW) to přepálím v pohodě a na novým Pioneeru (DVR110D) se mi to pokaždý kousne zhruba na stejným místě.

Zkoušel jsi různá média, nebo novější nero?
Fidzi (18)|11.1.2006 13:31
Mám to odskúšané na dvoch napaľovačkách NEC 1300 a Toshiba XXXX v laptope. Náhoda to určite nebola. RW mi to pálilo v pohode, ale normálne CD-R s chybou. Nero som používal vtedy to najvyššie t.j. 6.xxxx. Teraz už nie, pretože na Nero 7 som moc chvály nepočul.

Musím priznať, že okrem samotného Nera som mal naištalované všetky packy 1,2,3 (+Nero Digital, ...) a pluginy.
Doom (2331)|11.1.2006 13:39
co jinej vypalovací program? třebas burrrn nebo tcburner?