Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

kvalita signálu TV

Jura1978 (7)|9.1.2006 10:29
v pátek mi přivezli novou TV PHILIPS 32PW8720, bydlím v novém domě takže je pro připojení k dispozici prozatím pouze společná anténa. TV jsem připojil obyčejným anténím koaxiálem cca 5m který jsem tak 2-3 roky používal i k připojení TV karty počítače. Při lazení jsem našel jen CT1,2 Primu a Novu ve spatné kvalite. Kvalita přijímaného signálu reagovala podle polohy koaxiálu pověšení na dveře stočení a podobně. Neví někdo jak teto problém vyřešit.
Modena (1706)|9.1.2006 10:55
Jura1978
Tipnul bych ten koax - někde bude mít ňákou havárii - normálně takto signál na polohu koaxu nesmí reagovat a ten Tvůj se chová, jako nestíněná dvoulinka ! :-E 9-)
Překontroluj zapojení (letování ?) na konektorech a když bude OK, tak ten drát vyhoď a kup si novej ! :-)
Edit : Kdysi jsem měl podobnej problém i s kvalitou signálu a byl to studeňák v zapojení domovního svodu na zásuvce spol.atény, ale to nic nemění na té divné reakci na polohy Tvého koaxu !
mirekv (7169)|9.1.2006 11:05
Jura1978
Asi nemáš naladěné, co máte v STA a chytáš něco napřímo "ze vzduchu", v STA se kanály často převádějí na nižší kvůli ztrátám.
Jura1978 (7)|9.1.2006 11:28
koax muže být špatný a nemusí v ve čtvrtek jsem na něj ještě jel jinde a byl ok, spíš mě napadlo ře nemůsí být zapojena ještě zásuvka ve zdi
redburger (499)|9.1.2006 11:56
alebo este tak skusit cez ten koax naladiť video a kuknut co to naladilo. mozno tak vylucis chyby v zapojeni a mozna sa dopracujes k horsej variante - blby tuner v tv.
Jura1978 (7)|10.1.2006 14:52
tak je to ok televizi nic neni dneska jsem mluvil se správcem budovi ukrajinci ze stavby ukradli zesilovač u STA :-D