Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WINFAST TV2000XP Expert-zkuk CT+NOVA+PRIMA

mersa (37)|6.1.2006 18:11
Zdravím,rád by jsem poprosil někoho kdo má tuto kartu a sdělení,jak mám aktivovat zvuk u pořadů ČT1+2,NOVA,PRIMA.Když dám adaptivní vyhledávání programů,tak mi to najde vše i se zvukem kromě těchto programů.Když dám změnu zvukové normy PAL B,PAL D nebo PAL B/D tak se nic neděje a zvuk prostě nejde,jen to škrčí.Díky.
ODSakEda (2278)|6.1.2006 18:23
mersa -zvol v Area normu: Poland (PAL B/D) a TV soure : Antenna (přepokládám příjem z antény? Neuvádíš to!)
Tp víš, Korejkci v tom maj zmatek... Nalad programy a potvrd to. Pak přepínej programi a klávesou A (bez Ctrl, jen samotnou klávesou A) přepínáš normu. Pak projistotu zavři aplikaci PVR, at si nastavení zapamatuje.
01_102.png 01_102.png
mersa (37)|6.1.2006 19:23
Díky moc už mi to jede,jen jsem přepínal klávesou A ty zvuk.normy a po ukončení jsem zavřel aplikaci a vše vč.naladěných programů se ztratilo.Nevíš prosím jak to uložit?
Ivo Mašek (10205)|6.1.2006 19:35
Použít verzi PVR 3.0.10.20, nebo 3.0.10.10
ODSakEda (2278)|6.1.2006 19:44
mersa neuložil (nezaškrtnul) jsi nejspíš stanice ve čtverečku vedle srdíčka (detekvané CH (kanály)), po naladění stanic?!
mersa (37)|6.1.2006 19:50
Jestli myslíš ty fajfky v seznamu naladěných stanic,tak ty jsem nechal zaškrtnuté.Potom jsem přepínal stanice a písmenem"A" jsem měnil zvukové normy.Všechno šlapalo perfektně,ale jen do doby,kdy jsem zavřel aplikaci.Po opětovném otevření aplikace veškeré naladěné programy zmizely.Ach jo....
mersa (37)|6.1.2006 19:53
Ivo Mašek:Nainstaloval jsem Multimedia software pack ver.4.9 co jsem dostal k té TV kartě.Vše je pěkně v češtině.Měl by jsem nainstalovat nějaké nové ovladače?To co jsem nainstaloval je špatné?Vždyť je to od výrobce karty Leadteku.
ODSakEda (2278)|6.1.2006 19:59
mersa no ale zavřel jsi doufám dialogové okno pro ladění taky fajfkou (nahrazuje potvrzení OK, nechápu, proč dnes každej soft musí vypadat modně-modře a Macintošsky..., namísto dodržrní standart Windows, tedy zkratrek a popis a příkazy hlášek?!!!...) a ne křížkem?!

Ivo Mašek -to s tím: Poland (PAL B/D) posílej dál! Alespon to platilo pro většinu verzí PVR a příjmem z antény!!! Roky to s kamošama v okolí používáme, přišel jsem na to po nekonečných útrapách já, stejně jako na ten špatnej zvuk o kterém jsem psal i do Koree výrobci a což ale odmítali a nakonec (žeby jen ze špatného svědmí tedy???...) vydali Experta revizi B, kde to řešli. Ale už se neomluvili, hovada, přitom ze mě dělali hluchého blbce! že je to jen můj subjektivní dojem a pod...
mersa (37)|6.1.2006 20:17
Samozřejmě,že jsem potvrdil fajfkou.Teď jsem to celé naladil znovu a bohužel to samé.Jde to jen po naladění a po zavření aplikace se to celé kompletně rozladí.To stejné dělá i když přepnu výstupní zdroj.Já fakt nevím co s tím.Help pleaseeee.....
:-G
Ivo Mašek (10205)|6.1.2006 20:23
[quote=Ivo Mašek]Použít verzi PVR 3.0.10.20, nebo 3.0.10.10[/quote]
Tohle je také v češtině.
Ivo Mašek (10205)|6.1.2006 20:25
[quote=ODSakEda]

Ivo Mašek -to s tím: Poland (PAL B/D) posílej dál! Alespon to platilo pro většinu verzí PVR a příjmem z antény!!! Roky to s kamošama v okolí používáme, přišel jsem na to po nekonečných útrapách já, stejně jako na ten špatnej zvuk o kterém jsem psal i do Koree výrobci a což ale odmítali a nakonec (žeby jen ze špatného svědmí tedy???...) vydali Experta revizi B, kde to řešli. Ale už se neomluvili, hovada, přitom ze mě dělali hluchého blbce! že je to jen můj subjektivní dojem a pod...[/quote]
No je otázka, zda třeba u mě, u německých hranic bude ta "Poland" verze fungovat. Ono se to nedá takto paušalizovat. :-)
mersa (37)|6.1.2006 20:31
Mohl by jsem se zeptat,odkud se to dá stáhnout? Děkuji.
Ivo Mašek (10205)|6.1.2006 20:35
Aplikace i odinstalační utilita je na mém webu.
ODSakEda (2278)|6.1.2006 21:35
mersa -Používám driver (ovladač) WDM: 5.13.1.1309 a aplikaci PVR: 3,0,9,33! Novší mi dělaly problémy!... Vše funguje jak má! Prvně vše odebrat i WDM a začít instalovat od WDM -jeví se to jako 3 HardWéry! Zdrženlivost při potvrzování! 8-) Pak instalovat aplikaci PVR 8-)
mersa (37)|6.1.2006 21:58
Už to funguje jak má.Je to sice v angličtině ale funkční.Pomohly ty starší ovladače a PVR.Stáhl jsem si do toho i češtinu,ale hádalo se to spolu,takže jedu anglicky ale jedu!!!!Moc vám oběma děkuji za to,že jste mi pomohli.Ještě jednou moc děkuji. :-D
Thunder (1)|10.1.2006 22:18
Potreboval bych jako novy majitel teto karty poradit jak na nahravani,jake kodeky,nejlepe nejakej presnej postup...dikec...
ODSakEda (2278)|11.1.2006 00:30
Thunder když prozradíš svoje železo (PC setavu, hlavně frekvenci a výrobce CPU) možná ti poradím.
Možná píšu proto, že mě možná Clee nebo Ivo Mašek hodí do koše a sesype se na mě také plno profíků jako Pitomec a j., neb já bych Ti poradi zachytávat do nejmenšího a na pohled od live vysílání k nepoznání a snadno v přímé kopii bezeztráty sřihatelného AVI/XviD! 8-) Záleží ale na tvém PC a na fikaném nastavení XviD-u! Pak ti PC nahradí plně videorecorder s šedulingem a možností oříznout začátek a konec a vyříznout reklamu a uložit, ráz dvá tří ted! a 1h videa je upravena a uložena a može se jít radši na pivo a nic nerenderovat a nepřevádět a nedemuxovat a a a netrávit život editací a přepočtem nějakejch TV pořadů...
Ivo Mašek (10205)|11.1.2006 06:57
Thunder: Spousty info je na mém webu.
Tomikus (9)|6.3.2006 15:38
Zdravim,
Mam problem se zvukem. Mam aplikaci 3.0.10.20 a driver 5.13.1.3310. Kanaly jsou naladeny spravne vcetne zvuku. Po zapnuti je vse OK (zvuk je na stereo). Po nekolika prepnutich se u nekterych programu ozyva z jednoho kanalu sum. Resenim je prepnuti na mono. Pri kazdem dalsim prepnuti to zase vypadne.
Ivo Mašek (10205)|6.3.2006 16:19
Zkus přepnout klávesou S na PC klávesnici. Pod tou klávesou se schovávají 3 možnosti - tedy 3x zmáčkneš klávesu S a vždy to s audiem udělá něco jiného. Tak to vyzkoušej.
Tomikus (9)|6.3.2006 22:16
Mozna jsem to napsal trochu kostrbate, ale presne tohle delam a je fakt ze se tim tento problem vyresi. Presto me tento postup nebavi pri kazdem prepnuti programu. Neni moznost zapnout defaultne zvuk na mono, nebo toto nastavit v nejakem konfiguraku pro kazdy program.
Ivo Mašek (10205)|7.3.2006 14:19
Obávám se, že není. Pokud stanice některé programy vysílá dualně (např. Discovery), zařízení nepozná, kdy to má přepnout a kdy nikoli. To už je právě na tobě.
kokopi (19)|7.3.2006 19:07
ahoj lidi. potreboji poradit s nahravanim na kartu WinFastTV2000XP EXpert. nejak mi jde po nahrati jen obraz a zadny zvuk ani sum proste nic. nejspis to bude spatne nastavene a ja nevim jak to nastavit. asi to uz nekdo tady resil ale ja to od rana nenasel. tak vas PROSIM o POMOC