Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ovladače pro winxp na canopus raptor

jankav (2)|5.1.2006 17:22
Zdravim nemate někdo ovladače a software pr canopus dvraptor na webu to už nikde neni.moc diky
lanicek (4)|6.1.2006 17:56
resim podobny problemy, dokonce jsem se kvuli tomu behem let dnes po treti zaregistroval na canopusu a ti to teda dokurvili, jednak chteji zadat seriove cislo vyrobku budiz, ale ani po te z nich nic rozumneho nevypadne (mam od nich dve veci, zmineny raptor a a stovkovej prevodnik ADVC100, kdyz zadam cislo prevodniku, tak mi to nabidne jen manual!!! to je proste neskutecny, drive jsem si mohl vybirat z ruznych verzi ovladacu a softu a tzo nejen ke konkretnimu vyrobku, ale ke vsemu. Ted z nich dostane¨te max demo s vodoznakem zastareleho procoderu. Ach jo
stayman (12393)|6.1.2006 18:10
jj, Canopus je spicka :-k , ProCoder nepouzitelny, ADVC jak by dal a support radsej ani nenavstevujem :-D
lada (195)|7.1.2006 10:40
StayMan by €RikŁ€

Rád na všechno házíš špínu, kromě Vegasu.

Je pravda, že Canopus ty stránky již 3x změnil :-((( , co jsem se tam přihlásil, ale i tak se tam dá proklikat :((
stayman (12393)|7.1.2006 12:39
[quote=lada]StayMan by €RikŁ€

Rád na všechno házíš špínu, kromě Vegasu.

Je pravda, že Canopus ty stránky již 3x změnil :-((( , co jsem se tam přihlásil, ale i tak se tam dá proklikat :(([/quote]

To som nejak nepochopil, ak by si cital pozorne, tak zistis, ze na stranky Canopusu radsej ani nechodim, aspon nie na support aj ked by som mohol a nadavat si mozem na to co mam, co poznam a je spatne, pretoze o tom daco viem, takze? :-?
plugin_889.jpg plugin_889.jpg
jankav (2)|7.1.2006 20:22
Tak jsem nějaky našel ¨na webu a na dv vstup mi chodi,ale jak sprovoznim analog vstup a výstup to zatim nevim?dik za info :-!!!
Krtek (1279)|27.4.2006 00:09
[quote=StayMan by €RikŁ€]jj, Canopus je spicka :-k , ProCoder nepouzitelny, ADVC jak by dal a support radsej ani nenavstevujem :-D[/quote]

Ty seš teda pěknej eman...Co Ty můžeš vědět o Canopusu...

Jinak ty ovladače jsem stahoval přímo z Canopusu asi před 4 měsíci, a ještě tam byli. Nevím jak je to teď... Pro stažení je ale nutná registrace.
stayman (12393)|27.4.2006 00:17
[quote=Krtek]Ty seš teda pěknej eman...Co Ty můžeš vědět o Canopusu...

Jinak ty ovladače jsem stahoval přímo z Canopusu asi před 4 měsíci, a ještě tam byli. Nevím jak je to teď... Pro stažení je ale nutná registrace.[/quote]

To som nejak nepochopil :-? Jakoze ty vies alebo nebodaj vies co ja viem??? :-? :-? :-? 8-)
IvanS (96)|27.4.2006 21:48
Pokud by tu kdokoliv potreboval jakekoliv ovladace nebo upgrejdy software na karty Canopus, tak mi klidne napiste na mail. V podstate mam vsechno co kdy existovalo (nebo temer vsechno).
Pitomec (10211)|27.4.2006 21:55
A co takhle nějaký železo za dobrou cenu by nebylo?
IvanS (96)|27.4.2006 23:42
Co takhle novy, opravdu jeste nevybaleny DVRaptorRT, krasne ulezely ve skrini? Ten by asi opravdu byl za dobrou cenu. Jenze dnes uz ho nikdo chudaka nechce... :-)
Krtek (1279)|1.5.2006 17:38
[quote=IvanS]Co takhle novy, opravdu jeste nevybaleny DVRaptorRT, krasne ulezely ve skrini? Ten by asi opravdu byl za dobrou cenu. Jenze dnes uz ho nikdo chudaka nechce... :-)[/quote]

Ten Raptor je ještě ten starý, nebi už RT 2?
IvanS (96)|1.5.2006 18:49
:-) To bych napsal RT2. Ne ne, bohuzel, je to ten "stary" RaptorRT bez dvojky na konci.