Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinFast TV 2000XP Expert - jak nahrávat komprimovaně

Nijel (6)|8.7.2004 22:59
Hned vás zabrzdím... vím,že jsou tam možnosti Microsoft MPEG-4 video codec V1 a V2. Nicméně, já bych rád nahrával rovnou do DIVXu popř do XVIDu. Je to vůbec možné?

P.S. Jen pro zasvěcené.... pod těma win2000 jsem to nerozchodil. Když se chci dívat na TV, tak musím přebootovat na win98 :-(((
Doom (2331)|9.7.2004 11:49
musíš si nainstalovat kodeky pro záznam (tzn. ne jenom pro přehrávání) DivX nebo Xvid. sežeň si třebas GordianKnot Codec pack, který obsahuje potřebné kodeky.

(BTW, pokud si stáhneš i GordianKnot Rip pack, budeš moci ripovat DVDčka do DivX). odkazy na stažení najdeš třebas na http://www.codecpack.com
Nijel (6)|9.7.2004 18:26
No jo. Gordiana jsem měl kdysi už nainstalovanýho a zkusmo jsem si rippnul DVD Startrek Nemesis (pochopitelně jen jako záložní kopii :-E ) na dvě céda v supr kvalitě a s možností přepnout českej i originál zvuk...
no dost vychloubání :-)-
chtěl jsem tam dostal jen ty enkodéry, bez těch sraček kolem. Zkusmo jsem nainstaloval Divx 5.1.1 a ejhle, PVR zatuhl při spuštění.... odinstaloval jsem Divx a už zas jel.... no nic, jdu na toho Gordiana
dík za radu :-D
NoName (10)|10.7.2004 11:54
Nijeli, to je ZLATÁ informace s tím DivX 5.1.1. Už 3 dny mi "padala" PVR u Experta při nahrávání a fakt jsem byl už zoufalý a chtěl jsem ji hodit z okna. Opravdu to bylo tím. DÍKY. :-!!!
Ivo Mašek (10205)|10.7.2004 16:24
Pokud používáte TV2000XP-Expert, použijte DivX Codec 4.01, vyzkoušeno, spolehlivost zaručena.
Doom (2331)|12.7.2004 08:04
hehe, mě nahrávání do DivX 5.11 funguje normálně (pravda, občas to trhá a nezkoušel jsem to na nějakém dalším záznamu). Zkoušel jsem kodér z GordianKnotu a z Dr. DivX.

mch., Startrek Nemesis jsem taky viděl, super díl :-)-