Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

MC kodeky

T-y-g-r-i-k (29)|3.1.2006 13:25
Je mi líto, že opět odtravuji, ale zase je problém.....

Formátoval jsem disk, nainstaloval znovu Vegas a ted mi to háže chybu při spuštění, že nejde otevřít audio library..ale oto moc nejde, jde oto, že i když to šlo předtím, tak pokud jsem zvolil mpg a dal setting pro nastavení kodeku, tak to šlo....vyrendoval jsem jedno video....poté jsem ho vypnul a chtěl vyrendovat druhý video, ale když vyberu mpeg a chci nastavit kodeky...tak mačkám na tlačítko setting, ale nic se mi neotevře...u ostatních kodeků v pohodě...avi,wmv...prostě vše krom mpg...a nevím proč...reinstalace nepomohla
stayman (12393)|3.1.2006 13:32
A mas aj DVDA?
T-y-g-r-i-k (29)|3.1.2006 13:37
[quote=StayMan by €RikŁ€]A mas aj DVDA?[/quote]

co to je? ve vegasu dělám teprve 2 měsíce
stayman (12393)|3.1.2006 13:41
no Vegas to nie !
T-y-g-r-i-k (29)|3.1.2006 13:43
No je to Vegas 6c....potřebuju prostě vyrendovat vydeo do mpg...ale nemůžu je nastavit a nevím proč....neotevře se mi to nastavení....například u avi mi to jde....
stayman (12393)|3.1.2006 13:44
ved prave, Vegas to nie je, skus rozmyslat, alebo si daj hladat !!!
T-y-g-r-i-k (29)|3.1.2006 13:46
Ale ty me sakra nechápes...mám projekt..a MC kodeky mi prostě vyhovujou...chci poradit, proč to prostě nejde otevřít...ne něco jinýho
Musko (149)|3.1.2006 14:21
K Vegasu si nainstaluj aj DVD Architect 3.0c. Po instalacii tohto authoringoveho softu (mozes v nom potom robit DVDcka) sa ti povolia nastavenia a dalsia praca s MC kodekmi vo Vegase. :-R
Bolo to tu uz x-krat preberane.

Vsak Staymane?
mirekv (7169)|3.1.2006 14:39
Sb€ rád trápí :-E , DA je třeba i kvůli AC3.
stayman (12393)|3.1.2006 16:38
DVDA , neskracuj to! \/ :-D
T-y-g-r-i-k (29)|3.1.2006 19:23
[quote=Musko]K Vegasu si nainstaluj aj DVD Architect 3.0c. Po instalacii tohto authoringoveho softu (mozes v nom potom robit DVDcka) sa ti povolia nastavenia a dalsia praca s MC kodekmi vo Vegase. :-R
Bolo to tu uz x-krat preberane.

Vsak Staymane?[/quote]

Hele díky moc...pomohlo to...ještě musím nějako vyřešit ten problém s audio library...když otevřu vegas..tak mi to nahlási nějakej error..ok...vegas se otevře, ale media library je nedostupná..ale jinak to celý faká...fak moct dík..když to nevyřeším, tak písnu...
Musko (149)|3.1.2006 19:30
[quote=T-y-g-r-i-k]
Hele díky moc...pomohlo to...ještě musím nějako vyřešit ten problém s audio library...když otevřu vegas..tak mi to nahlási nějakej error..ok...vegas se otevře, ale media library je nedostupná..ale jinak to celý faká...fak moct dík..když to nevyřeším, tak písnu...[/quote]

Vypnutie Media Manager:
Oprions/Preferences/General a tam skoro az uuuplne dole.
Ale tiez to tu uz viackrat bolo \/ \/ \/ .

Poradim ti: skus tu na fore pouzivat zvlastnu funkciu: "Hledat" :-R :-R
T-y-g-r-i-k (29)|3.1.2006 20:05
[quote=Musko][quote=T-y-g-r-i-k]
Hele díky moc...pomohlo to...ještě musím nějako vyřešit ten problém s audio library...když otevřu vegas..tak mi to nahlási nějakej error..ok...vegas se otevře, ale media library je nedostupná..ale jinak to celý faká...fak moct dík..když to nevyřeším, tak písnu...[/quote]

Vypnutie Media Manager:
Oprions/Preferences/General a tam skoro az uuuplne dole.
Ale tiez to tu uz viackrat bolo \/ \/ \/ .

Poradim ti: skus tu na fore pouzivat zvlastnu funkciu: "Hledat" :-R :-R[/quote]

Já vím...ale strašně mi ted zlobí net....a byl jsem strašně naštvanej, tak jsem neměl čas hledat...no jo, sice to vyřeší ten problém při startu..že to nemusím odklikávat, ale zakáže to celý media manager...ale co když ho budu chtít používat?