Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: Leadtek WinFast TV200XP Expert - nejde obraz

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

možná si vyzkoušíte programování EPROM. Jsem rád, že já nemusím
    www.tvfreak.cz/fulltext.jsp?query=EPROM

Originál pro čipy BT i Conexant je zde:
    http://tw1965.myweb.hinet.net/DosFlash.htm
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek
    A co vám to id přepisuje? To přece není samo sebou. Co na těch mašinách vyvádíte?
    Cendak, jseš totiž dalším v pořadí během jednoho týdne.
    Člověče vůbec nemám potuchy, stalo se to z ničehož nic, navím ja patřím mezi ty opatrnější uživatele co jen tak něco nenaistalujou. Kartu jsou koupil ještě za nějvětšího rozmachu monimy, t.j. cca 3 roky zpět. Ale je to divný id se přece samo přepsat nemůže a navíc jak taky čtu spoustě lidem najednou. Hodně paranoidní pohled na věc by byl, že ta karta byla naschvál vyrobena s omezenou životností... ono po třech dnesch instalování jsem si taky říkal že snad koupím jinou..

BTW: To asi do tohohle fora nepatří, ale mám kabelovku UPC a skoro a všech stanicích příšernej zvuk a obraz taky nic moc, ale ja si to najdu na jiným fóru.

Nováček Avatar uživatele havr
    Registrace
    Aug 2005

Mel jsme do nedavna stejny problem. Obcas jsem krome cerne obrazovky videl prvni frame obazu. U moji desky MSI jsem zjistil ze to delalo nastaveni pameti. Je tam nekolik rezimu jako Fast, Ultra a Utra Fast a jedine kdyz jsem nastavil na Fast, tak to chodilo spravne. Mam znackove pameti Kingstone s ECC a prvne jsem vinil je, ale zkousel jsem i jine a stejne byl vysledek steny.
    Zkuste si pohrat s nastavenim v BIOSu, hlavne zkusit zrusit veskery overclock.

Citace Původně odesláno od dvitner
    Cely den se pokousim rozchodit tuto kartu....stare ovladace i soft....odinstal....Vami doporucene ovladace a soft, pote reinstall systemu. Nic nepomaha, jde pouze zvuk a na obrazovce cerno. Uz nevim co s tim . Dan

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Tak jsem tu po dlouhe dobe. Kartu mi v reklamacnim rizeni vymenili za novou a vse funguje tak jak ma. Jen me trosku nakrkli s tim, ze mi zpet vratili kartu bez jakehokoliv prislusenstvi . Volal jsem tam a slibili, ze to daji do poradku. Dan

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. WinFast TV200XP Expert
    Od datcom v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 26-01-2008, 13:49
  2. Nejde nainstalovat Leadtek WinFast TV2000 XP Expert
    Od Paia.st v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-07-2007, 06:35
  3. Leadtek WinFast TV200XP Expert