Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Problém se zvukem v Premiere PRO

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Mám problém s přehráváním audio stopy v Premiere Pro. Když v monitoru spustím přehrávání projektu, nesliším zvuk, ale když pohybuju kurzorem v timeline, tak zvuk sliším(samozřejmě zryhleně). Někdy pomohl restart PC, někdy ne... :-/

Mám AMD 3000+(na desce ECS KT600A),1GB DDR, GF5600 FX +2xEizo568 a SB Audigi2 ZS.

Taky by mě zajímalo jak správně používat premiere v dvouobrazovkovém režimu. Já to dělám tak, že si pomocí fce. Nvidia driverů "roztáhnout přes oba desktopy" zvětším okno přes oba monitory. To se mi ale nezdá příliš elegantní.

Poradí někdo ?

Děkuji mnohokrát a přeji vše NEJlepčí do roku 2006
    -chroustek-
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2004

Podívej se do nastavení projektu. Tam se dá nastavit, kdy a jak ti půjde, či nepůjde zvuk.

Občas se stane, pokud nejsi trpělivý, že zvuk nejde, pokud čerstvě u nagrabovaného videa není ještě dokončen Conformed Audio Files.

Je tu pořád Avatar uživatele Modena
    Registrace
    Feb 2005

Levým myšákem klepni na malej trojúhelníček nahoře v okně monitor a rozbalí se lišta, kde poslední volba je Playback Settings !
    Na dvoumonitor používám Hydru - mám ATInu, takže zde Ti musí poradit někdo z nepřátelské stáje NVidia !

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Děkuji za rady. Tak jsem to sel vyzkouset, a po zapnutí počítače zrovna všechno fungovalo, takže jsem s ničím nehejbal. Můžete prosím vysvětlit co znamenají jednotlivé položky v nastavení a kdy je vhodné je použít ? Kdyz zrovna neni připojená kamera (a já nemám HW DV střižnu) tak proč by napr. Playback Audio melo byt na DV hardware ...... ?

Je tu pořád Avatar uživatele Modena
    Registrace
    Feb 2005

chroustek
    Já mám HW střižnu, takže Ti na Tvůj problém neumím odpovědět jinak, než že se Ti tam možná spolu perou nějaký zvukový kodeky ! Každopádně si - jestli máš - odinstaluj všechny codeksračky typu all in one ! To je počátek většiny takových problémů !
    Potom, jestli budou problémy přetrvávat - o čemž pochybuju - můžeš zkusit změnit volbu na Play on Audio HW a pohrát si i s volbou Real-Time Playback !
    I Tobě pevnou ruku při střihu v roce 2006 !

Podobná témata

1. Adobe premiere cs5 video se zvukem
    Od sime2 v sekci Editace videa
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 15-08-2012, 16:09
  2. Premiere CS4 - problém se zvukem
    Od patrikrajs v sekci Editace videa
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 08-03-2009, 10:13
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-01-2009, 19:13