Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém se zvukem v Premiere PRO

chroustek (5)|28.12.2005 08:47
Mám problém s přehráváním audio stopy v Premiere Pro. Když v monitoru spustím přehrávání projektu, nesliším zvuk, ale když pohybuju kurzorem v timeline, tak zvuk sliším(samozřejmě zryhleně). Někdy pomohl restart PC, někdy ne... :-/

Mám AMD 3000+(na desce ECS KT600A),1GB DDR, GF5600 FX +2xEizo568 a SB Audigi2 ZS.

Taky by mě zajímalo jak správně používat premiere v dvouobrazovkovém režimu. Já to dělám tak, že si pomocí fce. Nvidia driverů "roztáhnout přes oba desktopy" zvětším okno přes oba monitory. To se mi ale nezdá příliš elegantní.

Poradí někdo ?

Děkuji mnohokrát a přeji vše NEJlepčí do roku 2006
-chroustek-
vilik (127)|28.12.2005 09:12
Podívej se do nastavení projektu. Tam se dá nastavit, kdy a jak ti půjde, či nepůjde zvuk.

Občas se stane, pokud nejsi trpělivý, že zvuk nejde, pokud čerstvě u nagrabovaného videa není ještě dokončen Conformed Audio Files.
:-)
Modena (1706)|28.12.2005 11:04
Levým myšákem klepni na malej trojúhelníček nahoře v okně monitor a rozbalí se lišta, kde poslední volba je Playback Settings !
Na dvoumonitor používám Hydru - mám ATInu, takže zde Ti musí poradit někdo z nepřátelské stáje NVidia ! :-D :BB:
chroustek (5)|28.12.2005 13:49
Děkuji za rady. Tak jsem to sel vyzkouset, a po zapnutí počítače zrovna všechno fungovalo, takže jsem s ničím nehejbal. Můžete prosím vysvětlit co znamenají jednotlivé položky v nastavení a kdy je vhodné je použít ? Kdyz zrovna neni připojená kamera (a já nemám HW DV střižnu) tak proč by napr. Playback Audio melo byt na DV hardware ...... ? 9-)
Modena (1706)|28.12.2005 13:58
chroustek
Já mám HW střižnu, takže Ti na Tvůj problém neumím odpovědět jinak, než že se Ti tam možná spolu perou nějaký zvukový kodeky ! Každopádně si - jestli máš - odinstaluj všechny codeksračky typu all in one ! To je počátek většiny takových problémů !
Potom, jestli budou problémy přetrvávat - o čemž pochybuju - můžeš zkusit změnit volbu na Play on Audio HW a pohrát si i s volbou Real-Time Playback !
I Tobě pevnou ruku při střihu v roce 2006 ! :BB: