Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Koupit Canon MVX45i nebo ... - poradte, prosim.

orhor (25)|26.12.2005 01:52
Zdravim vsechny,

po asi dvouhodinovem procitani recenzi jsem jako o dane tematice velmi (podtrhuji velmi) povsechne informovany laik dospel k zaveru, ze v kategorii MiniDV cca 20.000-25.000,-Kc je nejidealnejsi kandidat na koupi prave Canon MVX45i.

Nebo mate jiny nazor? Napiste ho, prosim, velice mi tim pomuzete.

Dekuji velice.

PS.: Jsem si vedom toho, ze tento model uz malokde maji, pokud mate tip na nejaky e-shop kde se da sehnat pod 24.000,- vc. DPH, dejte pls vedet. Dik
orhor (25)|6.1.2006 07:36
...
stanix (131)|6.1.2006 07:51
mirozav (122)|6.1.2006 11:29
viacero ludi sa stazuje, ze canon sa kazi....
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=5111
Citaj, citaj a citaj a rozhodni sa spravne.....
orhor (25)|7.1.2006 19:38
diky za tipy.

ja mam bohuzel se Sony jen ty nejhorsi zkusenosti, ne sice s kamerami, ale s kazetakem (deckem), minidiskem, videem, zesilovacem a bednama. Vse bylo kupovano zvlast, postupne v rozmezi asi dvou let, vse slo do nejpozdeji tri mesicu dohaje, tak ted jsem, kdyz slysim nebo vidim ta ctyri pismena SONY krapet nervozni 9-)
Monti (49)|1.2.2006 12:10
Za dobreho svetla je obraz vyborny, se znizujicim svetlem se take snizuje jeho kvalita a za sera je uz dost zasumeny. Rekl bych ale, ze v teto cene je porad vyborny.
Co ale nejsem schopen stravit a dost mne to s**e je kvalita zvuku pres interni mikrofon. Ten se prakticky neda pouzit, protoze je trvale rusen mechanikou a zvukem pripominajicim cirkularku. Ne vzdy se mi chce nosit externi mikrofon, takze to musim zkousnout, nebo pouzivat filtrovani na audiostope pri strihu.