Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Fantasuv test MC vs Procoder 2.05

Fantas! (3016)|25.12.2005 21:24
Zdarec!
Tak jsem se rozhodl znovu udelat srovnani Procoderu2.05 vs MainConcept a tady mate vysledek:

http://www.plasap.wz.cz/tvfreak/Test_MC_vs_Procoder.rar

Nevidim duvod, proc si komplikovat cestu nejakym frameserverem, kdyz procoder pri mnou testovanem dat toku 6500(kolem ktereho se nejcasteji pohybuji) zahlazuje detaily a vnasi malinko vic sumu do obrazu.
Jeste zkusim starsi procoder, ktery pry je lepsi(i kdyz trochu pomalejsi), ale uz jednou me nepresvedcil...
stayman (12393)|26.12.2005 00:06
Zbytocne sa trapis, oni to aj tak nepochopia, ja som tu mal dost sikovnych ludi pre porovnavanie, proste je to asi tak, ze ProCoder je znacka a je jedno ked je teda aj sracka, tak ako trebars taky clee sa tu snazi presvedciat, ze csfd je sracka, ked vlastne odtial je aj link na tie pravé sracky :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E
Fantas! (3016)|26.12.2005 00:58
StayMan by €RikŁ€
No trochu nechapu na ci strane stojis! Ve tvych prispevcich se lze docist, ze pouzivas z Vegasu pres frameserver Procoder a ted pises toto. Pokud je to teda tak, ze pouzivas ten frameserver, tak se zbytecne trapis Ty! 9-) :-)
stayman (12393)|26.12.2005 01:06
:-? :-? :-? Ja to pouze radim, pokial to niekto chce !!! Ja utilitky pouzivam co najmenej !!!!....

Inak:
http://tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=5833
Fantas! (3016)|26.12.2005 01:22
Jo tak to pak jo... :-)
ten odkaz, cos tu hodil uz jsem kdysi precital...
mirekv (7169)|26.12.2005 08:23
Fantas!
K podobným výsledkům jsem došel i já, takže když už je video ve Vegasu, tak je ho zbytečné renderovat přes frameserver do Procoderu. V tvém případě mě spíš zaujalo jiné barevné podání obou enkoderů oproti originálu.
Modena (1706)|26.12.2005 10:58
Fantas!
Na co to hnát frameserverem z Vegasu do ProCoderu ? Já mám komplet svatou trojici - CCE, MC i PC jako pluginu přímo z timeline ? :-?
Složitější projekty (košatější timeline s více effects :-E ) raději ProCoderem, nebo CCE, protože tam je záruka, že to bude ještě ten den, u MC si nejsem ouplně jistej, jestli např. still image z projektu nebudou roztřesený, jak sulc - několikrát se mi to stalo a to jsem je všechny měl neprokládaně ! 9-)
P.S. Asi víš, že jsou všechna videa 16:9 - možná zde je jádro pudla při naší opačné zkušennosti ?
Fucik (47)|26.12.2005 12:31
Pánové, nechci zasahovat do vaší doskuze, ale pro upřesnění - o jaké verzi Procoderu hovoříte? Pokud je mi známo, poslední verze je 2.04.02.00! Je chybka jen v textu nebo jsem něco zaspal?
Modena (1706)|26.12.2005 12:49
[quote=Fucik]Pánové, nechci zasahovat do vaší doskuze, ale pro upřesnění - o jaké verzi Procoderu hovoříte? Pokud je mi známo, poslední verze je 2.04.02.00! Je chybka jen v textu nebo jsem něco zaspal?[/quote]
Jo, ta je poslední ! :-)
clee (6592)|26.12.2005 13:58
tak ja to zkusil taky

http://clee.czweb.org/mpeg2-test.rar

min br 3mbit
avg br 4.5mbit
max br 7mbit

2pass

oboji nastaveni na nejvyssi kvalitu (mastering u pc, 31 u mc), dc precision 10bit, gop12

pro me vyhrava mc :-R
stayman (12393)|26.12.2005 14:04
[quote=clee]pro me vyhrava mc :-R[/quote]

Sak o tom setci hovorime, ze ProCoder je s.h.i.t !!! :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E
clee (6592)|26.12.2005 14:16
s.hit ses pouze a jenom ty srabe, mc je na tom o neco lip nez procoder u zaznamu ze spotrebky, uz jednou sem psal o porovnani zaznamu z digibety, tam suverenne vyhral procoder, btw. doufam ze prijedes na sraz, muzem udelat testy v realu, nebo se bojis?? (ze se vubec ptam 8-) )
stayman (12393)|26.12.2005 14:26
[quote=clee]s.hit ses pouze a jenom ty srabe, mc je na tom o neco lip nez procoder u zaznamu ze spotrebky, uz jednou sem psal o porovnani zaznamu z digibety, tam suverenne vyhral procoder, btw. doufam ze prijedes na sraz, muzem udelat testy v realu, nebo se bojis?? (ze se vubec ptam 8-) )[/quote]

Nie! Ja som pisal, ze pridem, a uvidime ci toho "sraba" mi zopakujes do oci :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E
clee (6592)|26.12.2005 14:27
a s jakou radosti :-R
stayman (12393)|26.12.2005 14:28
[quote=clee]a s jakou radosti :-R[/quote]

Tak to sa uz velmi tesim !!!!!! :-!!! :-!!! :-!!! :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E
ladinek (494)|26.12.2005 17:12
Fantas : jo, to já tvrdím už od začátku, co jsem se začal vrtat ve střihu, že MC je plus minus na stejné úrovni jak Procoder a navíc je o dost rychlejší...ale někteří jedinci se tenkrát chcechtali jak telata...bohužel už nevím, kde tu diskuzi hledat...
Fantas! (3016)|26.12.2005 19:02
[quote=Modena]Fantas!
Na co to hnát frameserverem z Vegasu do ProCoderu ?[/quote]

No to ja taky nevim, proc to tu porad nekdo do kola zkousi, kdyz ma Vegas v sobe primo kvalitni MC, ktery je navic proti procoderu rychly.
Ja jen provedl test novejsi verze, jestli nahodou nevyhraje nad implementovanym MC.
Jinak nevim, kde jsi vzal, ze vsechny videa jsou 16:9 :OO :-I
Tak ze ted otazka - o cem jsi to tu vlastne mluvil? 8-)
Modena (1706)|26.12.2005 19:21
[quote=Fantas!][quote=Modena]Fantas!
Na co to hnát frameserverem z Vegasu do ProCoderu ?[/quote]

No to ja taky nevim, proc to tu porad nekdo do kola zkousi, kdyz ma Vegas v sobe primo kvalitni MC, ktery je navic proti procoderu rychly.
Ja jen provedl test novejsi verze, jestli nahodou nevyhraje nad implementovanym MC.
Jinak nevim, kde jsi vzal, ze vsechny videa jsou 16:9 :OO :-I
Tak ze ted otazka - o cem jsi to tu vlastne mluvil? 8-)[/quote]

Moje videa jsou 16:9, draku, moje ! O tom jsem mluvil a z kontextu to snad došlo všem, kromě Tebe ! Já vím, že Tvoje nejsou, ale já tenhle formát používám ! Může to být rozdíl jak v rychlosti, tak i v kvalitě - netestoval jsem to - nemám na to zatím čas, ale mám zkušenost s MC, který to na rozdíl od PC nezvládá zrovna nejlíp -vlnění vodorovných linií a blikání při přechodech ! Čemu na tom nerozumíš ? 9-)
Ty prostě nemáš tu možnost posílat přímo z timeline materiál do ničeho jinýho, než vnitřního očesanýho MC, tak si tu léčíš ten komplex a dokazuješ si, že je MC best ? 9-) 9-) 9-)
Já můžu použít k tomu samýmu několik možných encodérů a bez vlivu dalších kurvítek (abych je tam vůbec dostal) je encódovat - používám je podle náročnosti sestřihu a použitých barevných filtrů - když např. použiju SA Color Finesse od Synthetic Aperture, vím, že prohnat to ProCoderem není nejlepší nápad atd atd.
Tenhle test, jako všechny ostatní podobně dělaný, jsou jen subjektivní výsledek konkrétního materiálu na konkrétním kompu a jinýmu to může chodit ouplně opáčně - nicht wahr ? :-)

Je třeba připomenout i to, že když už někdo nějaký ten encodér "koupí" známým způsobem z netu a běžně ho nepoužívá, neumí ho pak většinou ani pořádně nastavit ! :-I :-)-
Fantas! (3016)|26.12.2005 21:00
MC je na tom tak, ze nemam vubec duvod se rozhodovat, jestli kdyz pouziju dany filtr, ze budu davat jiny encoder... MC lze hoooodne podrobne konfigurovat, tak ze si ho laskave nahod at vis proc jiny MPEG2 encoder nepotrebuju... Znovu opakuji, jen me zajimalo, jestli na tom jiny encoder nebude lip a proto jsem testoval Procoder. Tvuj vychvaleny CCE se rozhodne MC ani Procoderu neblizi a pouzivam ho jen, kdyz chci, aby neco bylo fakt rychle a nejde mi az tak o kvalitu... B-) Tak snad uz je to vsechno jasne. A komplexy si tu rozhodne nemam duvod lecit...zadne tebou popisovane totiz nemam a fakt nechapu, jak Te to mohlo napadnout... :-)
...jo a k tomu formatu, ze jsem porovnaval 720x576 DV format z DV kamery, tak to kazdemu asi bylo na zaklade danych printu jasne ne? (teda krom Tebe) Schvalne jsem tam dal snimek, na kterych je jasne videt prokladani... proto nechapu, proc tady pises o tom, ze pouzivas 16:9. Vetsinu to totiz tady nezajima, protoze vali taky v zatim cetnejsim 720x576.
Modena (1706)|26.12.2005 21:12
Fantas! napsal
[quote]Schvalne jsem tam dal snimek, na kterych je jasne videt prokladani... proto nechapu, proc tady pises o tom, ze pouzivas 16:9. Vetsinu to totiz tady nezajima, protoze vali taky v zatim cetnejsim 720x576.[/quote]
Já si právě myslím, že většina zde již má nějakej ten pátek v obýváku 16:9 zobrazovadlo a proto se i domnívám, že je to zajímá ! Vyrobit si homevideo ve 4:3 a pak čučet na dva podělaný svislý černý pruhy by se dotyčné menšině asi nechtělo, nemyslíš ? :-R
CCe nevychvaluju, ale považuji ho za jeden z těch nejlepších, ale není pro lamky co se nastavení týká - kdyby sis mohl na MC nastavit např.5 průchodů CBR, řeknu, že jsou srovnatelný, ale tuhle možnost tam ňák nikde nevidím - pak i ta rychlost CCE nebude největší . . . :-R
Fantas! (3016)|26.12.2005 22:04
Modena
Ano, je to tvuj nazor...
Jinak nevidim duvod, proc by kodeku nemel stecit jeden pruchod na zmapovani scen a druhy na encoding... Muzes mi to vysvetlit?
Modena (1706)|26.12.2005 22:12
[quote=Fantas!]Modena
Ano, je to tvuj nazor...
Jinak nevidim duvod, proc by kodeku nemel stecit jeden pruchod na zmapovani scen a druhy na encoding... Muzes mi to vysvetlit?[/quote]
Můžu ! Při CBR mám nastaveno 8.5MB/s, uzavřený GOPy a u ProCoderu i MainConceptu mi to nenabídne ani 2Pass ! Tobě ano ? Kterým průchodem potom mapuješ a kterým encoduješ ? :-E :-R
Fantas! (3016)|26.12.2005 22:42
Modena
:-E :-E :-E u CBR asi je logicke, ze to nenabidne vic nez jeden pruchod! To si ted delas prdel? Pokud ne, tak si neco precti o encodovani! :-D
Modena (1706)|26.12.2005 22:47
Tak tobě přijde u CBR 1pass logickej ? Neříkej . . . 9-)
Chudák Tvoje videa s effects . . . :-E Ty budou hustý . . . :-k
https://www.tvfreak.cz/recenze-test-6-mpeg-2-enkoderu/943
Fantas! (3016)|26.12.2005 23:16
OK, tak mi rekni jak funguje CBR? No? :-E :-E :-E Rika ti neco [color=red]C[/color]onstant [color=red]B[/color]it [color=red]R[/color]ate?
Modena (1706)|26.12.2005 23:22
Fantas!
Tyvoe :-D A to má být jako Tvoje odpověď ? No promiň, ale jestliže Ty jednou větou tvrdíš, že je potřeba, aby encodér nejprve analyzoval soubory a pak encodoval a pak tu v druhý větě blábolíš, že to zřejmě u CBR není potřeba, tak tím mě pouze utvrzuješ v názoru, že o tom nic nevíš a považuješ zřejmě komprese DV AVI a MPEG 2 za shodné soubory - pouze s jiným bitrate, co Ti vlastně ten encoder jen přepočítá ! 9-) :-D
Tak jó, tak jdi teda znovu do školy a přečti si ten článek v odkazu, OK ? :-E :BB:
Ostatně - ten, kdo dělá stříbrný placičky pro zákazníky by se měl VBR z důvodu lepší kompatibility obloukem vyhejbat a já VBR používám taky dost zřídka ! Když ale použiješ CBR, proč by to mělo být jen jedním průchodem, když to je složitá kompozice s narenderovanejma souborama ze střihovýho softu přímo z timeline, co jsou sice v jedné složce, ale na HDD můžou bejt dost cikcak ? \/
Fantas! (3016)|26.12.2005 23:48
Modena
ano tvrdim, ze je potreba nejprve analizovat cely film, aby se mohlo ALE U VBR jasne urcit, kde je potreba bitrate pridat a kde staci mensi. Jde o slozitost scen. Proste treba vodopad bude na zakodovani asi potrebovat vic nez nejaka deska stolu, ze? VBR je samoze kvalitnejsi v nizsi bitratehladine. 6 000 000 bps a podobne, tak je jasne ze CBR nema proti VBR sanci! To jsou ale novinky, ze? :-E
U CBR, kdy se na kazdy casovy usek tlaci stejny bitrate a tedy ma encoderuv algoritmus vzdy k dispozici stejny bitrate je jasne, ze je mu nejaky "predpruchod" asi k nicemu, kdyz stejne bude tlacit stale stejny nastaveny bitrate. Ani min, ani vic!
A ted mi teda odpovez na jednoduchou otazku - k cemu je u CBR predpruchod? Co konkretne dela?
Modena (1706)|27.12.2005 00:00
Fantas!
Ano - tvrdím, že anal[color=red]i[/color]zovat je třeba i CBR ! :-E
VBR je podle Tebe kvalitnější ? No to jsou mi novinky ! Já ho používám, když potřebuju ušetřit místo na placce ! :-D
Tys zjevně ten článek nečet, poňádž se považuješ za natolik moudrýho, že to nepotřebuješ, tak Ti sem dávám malý výcuc podstatné části, aby ses přílišným studiem neunavil a zde je i odpověď na Tvou otázku - odpovědí je víc i v ostatních příspěvcích zde, ale toto Ti bude stačit, ty tlačile bitratu ! :-E
[quote]Specialitou tohoto enkodéru je víceprůchodové enkódování. Většina enkodérů obsahuje pouze dva průchody, při prvním se analyzuje obsah, při druhém dochází k samotnému enkódování. U CCE je možné využít více průchodů a dosáhnout kvalitnějšího rozložení bitrate v čase. Informace o videu si ukládá do zvláštního souboru s příponou .vaf, ve kterém lze přidělování bitrate manuálně měnit. Tento soubor si vytváří automaticky při prvním průchodu, pak teprve dojde na samotné průchody pro enkódování (při nastavení na tři průchody se tak vlastně dělají 4). Enkodér umožňuje i jiné "vychytávky", jako např. 3:2 pulldown a podobně. Líbí se i možnost vnutit přesný bitrate přímo pro GOP, takže při nastavení CBR je tato hodnota držena naprosto přesně (tedy pokud to dokáže a nenahlásí chybu - viz dále v testu).[/quote]

Fantas! (3016)|27.12.2005 00:04
Modena
Chlape, pri mensim datovem toku ne 6 000 000 bps je rozhodne lepsi VBR. A jestli davas CBR, tak to je mi te lito!
Jo a cos dal vycuc, tak tam se mluvi o vicepruchodu ale jen u VBR! \/ :-E
A jinak jsem ten clanek samoze cetl... 9-)
clee (6592)|27.12.2005 00:06
tak davat 3500kbit cbr je samozrejme nesmysl, u 8mbit neni co resit...
Fantas! (3016)|27.12.2005 00:07
clee
presne tak, me slova jen prekrucuje! :((

Modena
Ptam se te teda znovu:
Co dela predpruchod pri CBR? Rozdelovat bitrate jaksi nemuze, kdyz je porad stejny, tak mi teda odpovez? Jsi chytrejsi, studovanejsi, NEJLEPSI!!! Tak mi to teda prozrad! Jsem nula! Chci tvou odpoved!
(ale Ty se na to kamarade nezmuzes, protoze to jednoduse neviiiis!)
Modena (1706)|27.12.2005 00:12
Fantas!
Ale prd - mluví se tam obecně právě u CCE o jeho možnostech multipass při variable i constant a to je to, proč se mi CCE zdá jako lepší varianta pro CBR video, který používám ! :-R
Líto Tě to být ale nemusí, protože moje homevidea mají tak cca 45min. až hodinu a CBR na 8.5MB/s je v pohodě !
Když má průměrný home video víc, jak hodinu, je třeba VBR, ale pak je mi líto těch, co na to musej čučet, víš ? :-D :BB:
Jinak znova - jen pro Tebe :
[quote]Informace o videu si ukládá do zvláštního souboru s příponou .vaf, ve kterém lze přidělování bitrate manuálně měnit. Tento soubor si vytváří automaticky při prvním průchodu, pak teprve dojde na samotné průchody pro enkódování [/quote]
ai (2993)|27.12.2005 00:17
CBR vice pruchodu, to me celkem tez dostalo, tak sem shanel nejake informace a dozvedel jsem se z jednoho fora, ze,

CBR just means constant buffer rate. There is still some fluctuation at the GOP level. Mpeg encoding is all about finding redundancy in a series of frames and storing that repeated information in one frame, and then recalling it for all others that use it. The more passes you use to analyze the clip, the more redundancy you find, and thus the better compression you achieve....up to a point of course. This holds true even for CBR encodes, obviously not nearly to the same degree as VBR encodes though.

Prelozeno,
CBR vlastne znamena Constant Buffer Rate, i to i pri CBR pry kolisa, i uvnitr GOPu, enkodovani je pry o tom najit nadbytek informaci ve snimcich , pak to ulozit do jednoho snimku a pak to jen pouzit v dalsich snimcich, kde je potreba. Cim vice pruchodu, tim se vice zjisti tech zbytecnych informaci a tim se i zajisti lepsi komprese, az do urcite miry samozrejme. To plati i pro CBR enkodovani, ne vsak tak efektivne jako pro VBR ...


celkem revolucni pro mne, odpovidalo by to i pristupu CCE, je drazsi, vice profesionalnejsi, nez dostupne enkodery , hlavne asi v tom dodrzovani tech limitu, bit rate uvnitr GOPu , pry je CCE lepsi pro vetsi rozliseni , myslim z prevodu filmu na DVD ...
Modena (1706)|27.12.2005 00:18
ai
Dík za podporu, ale nevím, jestli zde uspěješ . . . :-E :BB:
Fantas! (3016)|27.12.2005 00:26
ai
ano prave! Jen v ramci jednoho GOBU. A to nemusi delat v predpruchodu, ale muze udelat vzdy primo tak, ze nacte GOP a na nem si provede treba 2x analyzu a zencoduje.
Neni normalni, aby provadel klasicky predpruchod jako u VBR, kdy se ve filmu zjistuje jake sceny jsou min ci vic narocne a dle toho se prideluje bitrate. O tom tu celou dobu mluvim a snazim se tu na to poukazat. tedy jeste jednou - Nejde o predpruchod, ktery zjistuje narocnost danych scen v case!
Dik za osvetleni, aspon nekdo to dokazal najit a ukazat to srozumitelne!
Modena (1706)|27.12.2005 00:30
Fantas!
Jedinej, kdo tu furt blábolí o jakémsi předprůchodu u CBR jseš Ty ! Já se celou dobu bavím o multipass (víceprůchodu) u CBR a basta - co na tom nechápeš ? Kdes vlastně ten předprůchod vzal ? 9-) :-R
Jestliže se video analyzuje, jedná se o průchod jak ve VBR, tak i CBR, né ? To máš tak - taky se nelze předposrat a pak posrat se stejným výsledkem v rámci jedné stolice. . . 9-)
Fantas! (3016)|27.12.2005 00:35
Modena
...predpruchod jsem napsal tobe, abys tomu rozumel! 9-) :-E

Pro tebe - PREDPRUCHOD jsem myslel pruchod, kdy se pouze mapuje pohyb v obraze. Uz fakt nevim, jak Ti to vysvetlovat, tak musim vymyslet takove pikantnosti! :-)-
ai (2993)|27.12.2005 00:40
Fantas! - no nevim, ja sem to asi prelozil trochu spatne, a tedy volne receno asi, .... , ze ten buffer kolisa , nebo se to lisi mezi GOPy, a ten vicepruchod resi tu redukci te nadbytecnosti informaci uvnitr GOPu ,a tedy dokaze vyzdimat vice dat do toho limitu jaky ma pro bitrate,navic CCE zrejme prisne dodrzuje limit ..
Modena (1706)|27.12.2005 00:45
[quote=Fantas!]Modena
...predpruchod jsem napsal tobe, abys tomu rozumel! 9-) :-E

Pro tebe - PREDPRUCHOD jsem myslel pruchod, kdy se pouze mapuje pohyb v obraze. Uz fakt nevim, jak Ti to vysvetlovat, tak musim vymyslet takove pikantnosti! :-)-[/quote]
Ty maďare - běž už chrápat - ráno znova do rachoty . . . :-((( :BB:
ai (2993)|27.12.2005 03:05
Fantas! - B-framy uvnitr GOPu jsou zmeny I framu pred nim a ZA nim, jestli se to da takto zjednodusene rict, tudiz to nelze nejakou smyckou vyladit najednou jeden GOP , musi se to resit vicepruchody, to je ten for v tom zrejme,
mirekv (7169)|27.12.2005 08:25
No, stejně by mě zajímal rozdíl mezi jedno a dvouprůchodovým CBR, ten musí být nepodstatný.
Fantas! (3016)|27.12.2005 08:33
mirekv
tak tak, vcera jsem to jeste zkousel a rozdil zadny, ale moc se mi to nechtelo rikat, protoze by mi stejne neveril... B-)
Jo a¨navic MC je i v CBR pri 1Pass kvalitnejsi nez CCE pri CBR 2Pass :-)-
Modena (1706)|27.12.2005 11:13
Fantas! + mirekv
[quote]No, stejně by mě zajímal rozdíl mezi jedno a dvouprůchodovým CBR, ten musí být nepodstatný.[/quote]
[quote]Jo a¨navic MC je i v CBR pri 1Pass kvalitnejsi nez CCE pri CBR 2Pass [/quote]
:-E To jsou perly pánové - jen tak dál 9-)
Jeden netušil, že něco takovýho je vůbec možný, druhej taky a navíc má pocit, že když někde plácal hlouposti, musí se to ňák pozachraňovat, tak tomu nasazuje další korunu . . . \/
Je třeba udělat nový TEST, aby se opět Tvoje přání změnilo ve skutečnost ! No a nakonec zjistíš, že Vegas jako neeejlepší soft ve vesmíru a přilehlých galaxiích má i nejlepší encoder - jeden, ale nejlepší ! Příjemnou zábavu . . .:-D
Fantas! (3016)|27.12.2005 13:06
Modena
a pak kdo tu ma komplexy! Tady se vubec neresi VEGAS! To jsi prirozene zacal TY! :-E
Modena (1706)|27.12.2005 14:19
[quote]No to ja taky nevim, proc to tu porad nekdo do kola zkousi, kdyz ma Vegas v sobe primo kvalitni MC, ktery je navic proti procoderu rychly.
Ja jen provedl test novejsi verze, jestli nahodou nevyhraje nad implementovanym MC.[/quote]
:-R :-R :-R :-R :-R :-R :-R :-R :-R :-R :-R :-R :-R :-R :-R :-R :-R :-R :-R :-R :-R :-R :-R :-R :-R
Fantas! (3016)|27.12.2005 14:37
Modena
no to je ale az, co jsem zacal mluvit s tebou a vysvetloval ti to, na co ses zeptal! Pred tim tu tematem Vegas nebyl! 9-)
Modena (1706)|27.12.2005 14:44
[quote=Fantas!]StayMan by €RikŁ€
No trochu nechapu na ci strane stojis! Ve tvych prispevcich se lze docist, ze pouzivas z Vegasu pres frameserver Procoder a ted pises toto. Pokud je to teda tak, ze pouzivas ten frameserver, tak se zbytecne trapis Ty! 9-) :-)[/quote]
Mno . . . Je mi líto, ale prvně si začal mluvit o Tvé modle značky SONY TY !
Použiju Tvůj oblíbenej slogan : A popri to ! :-R
Serme na to - mě tyhle diskuse už nudí . . . :(( :BB:

P.S. Zkus si někdy udělat v CCE ten CBR 2pass na 8-8.5MB/s a uvidíš, že je v pohodě a že to někdy není zbytečná práce - podotýkám znovu, že je to u mých projektů v 16:9 a i proto to může být rozdíl ! :-)
Fantas! (3016)|27.12.2005 15:36
Modena
tak tak, pro me nepozitelne, ja totiz takove stesti s 16:9 zatim nemam stejne tak jako "mensina" tady... A kdo zacal mluvit tady, to uz fakt nekomentuju... dementni diskuze! :((
clee (6592)|29.12.2005 19:23
tak sem zkusil este ten HCenc a je fakt dobrej, stejnej setup jako predchozi enkodery a vysledek je mozna jeste lepsi nez MC

http://clee.czweb.org/hc.rar
Modena (1706)|29.12.2005 19:41
clee
Pěkná flanděra ! :-E
Můžeš prosím kvůli mě rozkódovat HCenc ? ? ? To asi nebude Honnestech Technology, co ? :-? 9-) :-R