Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Časové nahrávání na Leadtek WinFast 2000XP Expert

Vanek (12)|24.12.2005 10:43
Tak jsem tady s dalším problémem. Když si načasuji nahrávání a minimalizuji PVR do hlavního panelu , tak nahrání zvoleného programu proběhne správně. Když ale v aplikaci PVR ( 3.0.10.55) nastavím časové nahrávání a program zavřu ( icona PVR je v system tray u hodin) tak se nahrávání nespustí. V návodu je napsáno , že by se měl PC automaticky probudit z režimu Stand By i Hibernace , ale ani to nefunguje . Děkuji za rady.
Ivo Mašek (10205)|24.12.2005 11:15
U WinXP to souvisí s nastavením požadavku někde v programu WinXP. Já mám Win98SE, takže ti v tomto neporadím.
Vanek (12)|24.12.2005 11:57
Tak jsem zkusil odinstalaci a ruční mazání v registrech (probírali jste to tedy předemnou) a narazil jsem na problém s mazáním některých klíčů leadtek , kde mi to píše , že hodnoty nejdou odstranit-poradíte?
Vanek (12)|24.12.2005 21:47
Tak jsem to nakonec dostal pryč všechno , přeinstaloval jsem PVR aplikaci a je to pořád stejné :((
Ivo Mašek (10205)|25.12.2005 06:16
Však povídám, že v systému si musíš nastavit hybernaci. Ne v software karty.
ODSakEda (2278)|25.12.2005 12:02
No a co takhle povypínat všechny šetřiče a vypínání HDD-isků nebo usínání celého PC a pod.?!
Vanek (12)|25.12.2005 13:45
My si asi nerozumíme.Já jsem to s tou hibernací myslel tak , že i to by měl ten soft umět. Mě nejde úplný základ - nastavím TV záznam,kanál,profil záznamu .... až po začátek a konec záznamu potvrdím OK znova OK a když zavřu PVR tlačítkem vypnout a ikona PVR se vrátí do system tray k hodinám (barvu ikona nezmění ), tak se mi nic nenahraje. Když ale po nastavení nahrávání program zminimalizuji do hlavního panelu , tak se nahraje vše , jak bylo nastaveno. A ty spořiče a vypínání disků mám vypnuté. 9-)
PS: ten samý problém se řeší tady https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=5779 a proto ta přeinstalace a čištění registrů.