Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AirStar 2 TV PCI

Basset_tvf (35)|2.7.2004 22:25
Tak jsem nakonec koupil vyse jmenovanou kartu a zatim jsem pomerne spokojeny :) Napichnul jsem se na panelakove STA a funguji mi vsechny kanaly na 25. i na 46. kanalu.
Ke karte je pripojeny SW DVBViewer, ktery je sice trosku (dle meho) neohrabany, ale funkcni.

Jake jeste existuji SW pro DVB-T vysilani a nahravani? V dodavanem SW napriklad nevidim bitrate vysilaneho poradu (a nebo jsem jej alespon nenasel).
Barico (9)|3.7.2004 16:15
Basset_tvf (35)|4.7.2004 00:37
Vyzkousim :) Diky :)
Basset_tvf (35)|4.7.2004 01:37
Tak jsem si ten program stahnul, ale nejak se mi nepovedlo to s kartou AirStar 2 TV rozchodit :( Aby to s tou kartou racovalo, tak by se musela objevit v sekci capture card a tam zadna karta neni :( ...
k1d (44)|4.7.2004 01:43
Koupil jsem si plnou verzi DVBVieweru a jsem naprosto spokojenej. Naprosto stabilni program s vsemi potrebnymi funkcemi. Opravdu si nemuzu stezovat... Program me vysel na cca 600kc, a to si myslim ze neni vubec moc vzhledem k jeho uzitkove hodnote.

Plna verze umi graficky znazornovat bitrate programu ktery sledujes. A jedna z vlastnosti ktera se mi nejvic libi je moznost nahravani dvou programu zaroven (pripadne sledovani jednoho a nahravani druheho) :-)

jinak http://www.dvbviewer.com :-)
k1d (44)|4.7.2004 01:45
Jinak dalsi program ktery podporuje AirStar je ProgDVB.... zadny jiny sem nenasel. Nicmene s timhle jsem mel docela problemy, rozchazeni obrazu/zvuku, nestabilni apod. Avsak program je zdarma :)