Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: AirStar 2 TV PCI

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem nakonec koupil vyse jmenovanou kartu a zatim jsem pomerne spokojeny Napichnul jsem se na panelakove STA a funguji mi vsechny kanaly na 25. i na 46. kanalu.
    Ke karte je pripojeny SW DVBViewer, ktery je sice trosku (dle meho) neohrabany, ale funkcni.

Jake jeste existuji SW pro DVB-T vysilani a nahravani? V dodavanem SW napriklad nevidim bitrate vysilaneho poradu (a nebo jsem jej alespon nenasel).
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele Barico
    Registrace
    Mar 2004

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Vyzkousim Diky

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem si ten program stahnul, ale nejak se mi nepovedlo to s kartou AirStar 2 TV rozchodit Aby to s tou kartou racovalo, tak by se musela objevit v sekci capture card a tam zadna karta neni ...

k1d k1d je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Koupil jsem si plnou verzi DVBVieweru a jsem naprosto spokojenej. Naprosto stabilni program s vsemi potrebnymi funkcemi. Opravdu si nemuzu stezovat... Program me vysel na cca 600kc, a to si myslim ze neni vubec moc vzhledem k jeho uzitkove hodnote.

Plna verze umi graficky znazornovat bitrate programu ktery sledujes. A jedna z vlastnosti ktera se mi nejvic libi je moznost nahravani dvou programu zaroven (pripadne sledovani jednoho a nahravani druheho)

jinak www.dvbviewer.com

k1d k1d je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Jinak dalsi program ktery podporuje AirStar je ProgDVB.... zadny jiny sem nenasel. Nicmene s timhle jsem mel docela problemy, rozchazeni obrazu/zvuku, nestabilni apod. Avsak program je zdarma

Podobná témata

1. Airstar 2 vs. Wi-fi
    Od Saamo v sekci DVB-T
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-06-2006, 00:35
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 29-01-2006, 22:22
  3. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-09-2005, 15:18
  4. TV OUT Airstar 2
    Od johank v sekci DVB-T