Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zvukové efekty

yaso (304)|2.7.2004 19:00
:-) , všichni ti, kteří se snaží udělat vyšperkovaný zvuk pro DVD 5.1 budou se mnou určitě souhlasit, že je zapotřebí mít skutečně velkou banku zvuků a zvukových efektů. Spoustu jich mám ve své sbírce, ale jak už to chodí ne vždy "spousta" stačí. Poradí mi někdo nějaký dobrý, ale hlavně kvalitní zdroj na zvukové efekty na netu ?? Díky moc.
kirk (476)|3.7.2004 07:08
Můžeš mi říct, k čemu ti to bude? :-? :OO To děláš zvukaře ve filmovém studiu nebo co? :-? :OO Pochybuju, že bys na internetu něco takovýho vůbec našel. \/
yaso (304)|4.7.2004 14:45
Možná máš pravdu v tom, že v jednoduchosti je síla, ale popravdě si to vážně nedovedu představit bez zvuků. Z kamery, co si budeme povídat, ten zvuk mnohdy není nic moc a tak když zpracovávám například nějaký koncert, tak bez potlesků, smíchů, cvaknutí závěrky fotoaparátu apod. si nedovedu představit výsledek. A už vůbec ne, když ladím zvuk pro 5.1...
aneb - v jednoduchosti je sic síla avšak nic zajímavého. :-)
clee (6592)|4.7.2004 16:54
http://www.soundogs.com tusim, ale bez zkusenosti a dobryho mix softu to zni strasne umele
kirk (476)|4.7.2004 17:09
Yaso: já jsem neměl na mysli větu: "v jednoduchosti je síla", ale to, že jsem nikdy nepotřeboval vyrábět 5.1 mix. Pochybuju, že sem na freak chodí lidi, kteří vyrábějí 5.1 mix.
yaso (304)|4.7.2004 19:19
[quote=clee]www.soundogs.com tusim, ale bez zkusenosti a dobryho mix softu to zni strasne umele[/quote]

Děkuji moc !!!! :-!!!