Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hauppauge problém s přehráváním

conquest_tvf (3)|1.7.2004 20:46
Koupil jsem si PCI verzi do počítače a jednou mně spadla aplikace a od té doby mi nejde zvuk. Už jsem z toho zoufalý a nikdo neví, co s tím. Když něco nahrávám, tak potom to přehraji se zvukem, ale není synchronizovan s obrazem. Mam SB audigy 2. Nema nekdo podobny problem ci navrh na reseni? Prosim?
k1d (44)|2.7.2004 08:33
nainstaluj si nejaky mpeg2 kodeky....powerdvd, windvd...alebo free ones, nevim se kterymi tvoje aplikace pracuje ale problem bude na stoprocent tady.
StD (8612)|2.7.2004 09:06
K1de, to není o kodecích ale o dekodérech Audio a Video v řetězci DirectShow filtrů. Toho CyberLinka (PwrDVD) bych zrovna moc nedoporučoval, já osobně dávám přednost CineMasteru... :-D
k1d (44)|2.7.2004 10:05
Kodek, jiste tim mam na mysli samozrejme MPEG audio/video DS filtry....(asi sem se spatne vyjadril :-I ). V tomhle pripade audio. Ja pouzivam posledni InterVideo 6 filtry a naprosta spokojenost. Perfektni obraz, stabilita akorat deinterlace by mohl byt jeste o trosku lepsi. Ale jde mi predevsim o stabilitu ktera byva dosti pochybna u vetsiny filtru.
StD (8612)|2.7.2004 10:29
Tak, tak. Můj subjektivní dojem z CyberLink Audio Decoderu byl ten, že zkresloval výšky a montoval se i do aplikací, kam neměl... proto šel ven.
Zajímavě je to řešené u MediaPlayerClassicu, v té poslední verzi, včetně built-in AC3 filtru. Stojí za vyzkoušení.