Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD lab 1.53 PRO - Jak volit titulky a zvuk hned v menu

Vasekpasek (19)|12.12.2005 21:19
Ahoj,
nevíte někdo, jestli jde (a jestli ano, tak samozřejmě jak) udělat ve výše zmíněném programu menu tak, abych si zvukovou stopu a titulky mohl zvolit přímo v menu a ne až po spuštění filmu?
Díky za odpovědi
Pears (1027)|13.12.2005 21:23
Myslis jako v menu a linky na dalsi menu na nastaveni audia a titulku? Tak to urcite jde, ale jak, to ja ti nepovim, protoze jsem to v DVDLab jeste nedelal a ani to nijak (zatim) nepotrebuju. To audio me zajima uz jen tak z principu. Tak se nekdo ozvete :-)- .
Jde to nejak pres pravej klik, Component Insert... Ale fakt nemam ted cas zkoumat jak to funguje.
Vasekpasek (19)|13.12.2005 21:52
jj, přesně to jsem měl na mysli... Prostě si nastavit audio a titulky rovnou v menu, abych je pak nemusel nastavovat až přímo ve filmu...
Pears (1027)|13.12.2005 22:00
No tak to udelej tak jak jsem ti napsal. Trosku si s tim pohraj a pak dej vedet B-)
Stejne si myslim, ze je lepsi pak jeden klik na DO, ale nekdy je to Soundmenu potreba.
Arthos (10)|19.12.2005 14:38
na oficialnych strankach dvd lab pro ak by ste citali pozorne sa prave nachadza aj navod ako nastavovat a to nie len titulky z menu DVD ... a to menu moze byt kludne aj prve pri spusteni DVD v prehravaci .. takze nech sa paci ..citat :-D