Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Access denied

Lubi (408)|3.12.2005 22:03
heh, stala se mi takova podivna vec. Pred casem jsem zalohoval stary system a zalohu pak nahral do notebooku. Vsechno behala v poho az na jednu slozku. Kdyz ji chci otervrit, hodi mi to zminovanou hlasku... 9-) 9-) 9-) a to i pod administratorskym uctem (!).

Shodou okolnosti se tato slozka jmenuje Adobe, a tak nemusim asi podotykat ze ma nekolik desitek GB ... :) , rad bych ji smazal, kdyz uz nic jinyho, ale nevim jak. Premejslel jsem ze bych nabootoval do DOSu a smazal ji tam, ale jedinej zpusob co znam je pomoci zachranne diskety, kterou nemuzu pouzit jelikoz notas nema disketovku.

nejake napady?

predem diky za osvetlujici informace... :-D
clee (6592)|3.12.2005 23:20
bud muzes zkusit naky bootCD (winPE) nebo pres repair console, kterou ti nabizi instalacka xp (jeste v dos modu), pripadne si muzes udelat bootCD z bootovaci diskety (tu muzes udelat na stolnim pc a vypalit nerem treba na rw)
Lubi (408)|3.12.2005 23:27
winPE? :-?

...mmm, s tou consoli jsem jeste nikdy nic nedelal...vim jak se na ni dostat ale nevim pak co s ni :)) ...to se mi objevi normalka prikazovej radek? ..uz si to nepamatuju...

jinak s tim desktopem to je skvelej tip, to by mi nenapadlo!!

DIK!
:BB:
Pears (1027)|3.12.2005 23:40
Dnes se mi stalo neco podobnyho jen s tim rozdilem, ze me neslo smazat jedno mensi video. Projel jsem disky NODem a ejhle. S cerstve nainstalovanym AnyDVD (trial primo z jejich stranek) se nainstaloval nejakej srac. Po odstraneni toho hajzla to slo smazat.
Nicmene tento problem resim jeste s jednim souborem, ktery nejde odstranit ani v nouzovem rezimu. Ma asi 350kb tak me to ani moc netrapi. Ale je to zajimave :-?
Devaster (477)|3.12.2005 23:52
boot z pe buildera a potom mazat ...
Lubi (408)|3.12.2005 23:54
hmm, ja mam v kompu jen jednu takovou sracku a to je Trojan.Kility, ktery se ale jevi neaktivni (cisty registr) a napadeny soubor je explorer.exe, takze mazat ho nebudu :-D

tak jsem zkousel tu konzoli a vysledek je stejny - jelikoz ona vyzaduje lognuti pod nekterou existujici instalaci, udela to zase nejakej picus s pravama a -> Access is denied.

Mohl byste mi nekdo poslat tu disketu?

[email]mistrluba@seznam.cz[/email]

dik
Pears (1027)|4.12.2005 00:01
[quote]tak jsem zkousel tu konzoli a vysledek je stejny - jelikoz ona vyzaduje lognuti pod nekterou existujici instalaci[/quote]
To mi nejak vysvetli :-? . Vzdyt by se mel system nacist jen se zakladnima ovladacema. Proste bez niceho. A musis se prihlasit jako Admin.
Boot disketu nemam, ale trofnu si rict, ze moc parady s ni nenadelas. A pokud ano, dej sem vedet jak se Ti to povedlo. Me nikdy, ale to je spise mejma rukama a odporem k Floppy.
clee (6592)|4.12.2005 00:05
pokud ste liny udelat si bootcd (nebo si ho sosnout) vase chyba, ja to pouzivam na resuscitace kompu pomalu kazdej druhej den
vOid (181)|4.12.2005 00:08
dej spustit a zadej tam tohle...

at %cas% /interactive "%cesta k programu"

napr.:

at 0:06 /interactive "D:\Programy\Total Commander\Totalcmd.exe"

bez toho casu to nejde, timhle ziskas nejvyssi pravo, takze muzes smazat uplne cokoliv
Lubi (408)|4.12.2005 00:10
clee

co to povidas? a odkud myslis ze sem asi tu konzoli spustil?? :((

....je mi to ale na nic, kdyz mam problem s pristupovyma pravama k souboru, a u ty konzole se zase MUSIM PRIHLASIT jako admin....

disketu jsem nasel - http://www.bootdisk.com/bootdisk.htm

tak to nekdo pls sosnete, udelejte disketu, a poslete mi soubory (nemam floppy) :-D

vOid


tak tohle slysim poprvy :-D , ale stejnak se mi nic nepousti... :-( co to jako me bejt? to se ti spusti commander s nejvyssimi pravy?

...nemyslel jsi snad tohle napsat v konzoli..?
Devaster (477)|4.12.2005 00:24
lubi:
kruci zozen si pe Builder boot cd z toho nabootuj , nikam sa neprihlasujes ku diskom mas pristup snad vacsi ako admin , dokonca mozes manipulovat aj zo subormi typu $MFT , tak furt neviem co tu riesite .... :-G
vOid (181)|4.12.2005 00:27
Lubi
nn normalne to spustis v widlich, mas to spatne napsany nebo mas spatne cestu, me to funguje dobre... jo pusti se total s nejvyssimi pravy...
Lubi (408)|4.12.2005 00:32
at 23:35 /interactive c:\Program Files (x86)\totalcmd\totalcmd.exe

takhle? ...a to se pusti presne v ten cas, hmm?

:)
vOid (181)|4.12.2005 00:34
musis dat tu cestu do uvozovek :-)
//edit: jj v ten cas
Lubi (408)|4.12.2005 00:37
ty kravo! ses hovado! :OO :OO :OO

mas u me pivo! :BB:
vOid (181)|4.12.2005 00:40
:-!!! tak to je super :-D
Lubi (408)|4.12.2005 00:43
hele pockej, a co to jako je? to interactive?? to takhle treba muzes obejit prava i normalne...? kdyz ses treba prihlasenej jako "nizsi" uzivatel?

:-)-

Pears

Zkus to! Takhle ti to pude stopro smazat! :-!!!

Devaster

kruci, diky za radu, ale tohle je opravdu rychlejsi.. :-)
vOid (181)|4.12.2005 00:45
covece to nevim, nikdy jsem to na nic jinyho nez na mazani nepouzil
Devaster (477)|4.12.2005 00:45
ak hej tak je pekna diera v oknach ...
clee (6592)|4.12.2005 00:47
omg to snad neni mozny, kdyz bootuju pres winpe tak se pousti system nezavislej na nainstalovanym, tim padem mam plnej pristup ke vsem diskum a jednotkam, tzn. me zadny admin prava nemusej zajimat :-I
Lubi (408)|4.12.2005 00:48
jj, fouka tu dost
:-E :-E :-E
Devaster (477)|4.12.2005 00:49
neni prva ...
vOid (181)|4.12.2005 00:51
[quote=clee]omg to snad neni mozny, kdyz bootuju pres winpe tak se pousti system nezavislej na nainstalovanym, tim padem mam plnej pristup ke vsem diskum a jednotkam, tzn. me zadny admin prava nemusej zajimat :-I[/quote]

vcera jsem potreboval smazat jednu slozku ktera nesla smazat ani pres nabootovany miniPE2XT by digiwiz.... taky to nechapu, ale pres tohle to slo :OO
Lubi (408)|4.12.2005 00:53
[quote=clee]omg to snad neni mozny, kdyz bootuju pres winpe tak se pousti system nezavislej na nainstalovanym, tim padem mam plnej pristup ke vsem diskum a jednotkam, tzn. me zadny admin prava nemusej zajimat :-I[/quote]

omg? :-D ...?

winPE? :-D ...? to je jako WinBootCD udelany pomoci toho builderu? ...tak to potom jo, ja ale mluvil o normalka bootovacim/instal. XP cd...
Lubi (408)|9.12.2005 09:58
..no tohle je snad nejlepsi rada, kterou jsem na freaku kdy obdrzel! Jiz se mi timto postupem podarilo uvolnit neco pres 30 GB!! :-D

:BB: