Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hauppauge WinTv HVR-1100

jirk (1)|3.12.2005 01:04
Zdravím všechny, vlastním tuto kartu a chodí vcelku dobře. Pouze u příjmu v digitálu občas škubne obraz. Rádia a analog jsou bez problémů. Přijímám multiplex A,B v kvalitě cca 90%. PC sestava: CPU P4 3 GHz, 512 RAM, grafika ATI Radeon 128 Mb, Windows XP- SP2, Directx 9. Mám tyto dotazy: dá se to někde ještě nastavit, co se nastavuje v menu nastavení po otevření ikonky PRIMARY. Nejde teletext a EPG. Výrobce a prodejci uvádějí v technických parametrech že toto katra podporuje. Prosím, poradíte někdo. Děkuji.
WERO (1)|9.12.2005 23:45
na teletext jsem taky nepřišel a navíc mi nejde nahrávat digitál vždy to hodí hlášku: proudová operace selhala 9-) jsem z toho trochu jelen analog nahrává pěkně jenom nevím či neumím video sestříhat
ladarozan (17)|25.12.2005 19:30
ano, software ke kartě má problémy, digitál jsem rozchodil až po stažení jiných ovladačů ze stránky výrobce. Tím pádem je zatím karta nevyužitá, co se týká vlastností. Uvidíme dál....
kernel_tvf (12)|25.12.2005 23:51
Mam tu samou kartu a nenajde mi vubec nic,jen naky radio.Predtim jsem mel Aver 711 a ok.Pak Asus TV-WiFi(schanim k tomu orignal cd!!) ted mam Hauppage HVR 1100.Nenaladim nic ani na DVB-T ani na analog,Aver 711 no probelma.Ceskou normu jsem v ovladani nenasel tak sem pouzi velmi zdouhavy full scan a nic mi to nanaslo.Po vypnuti to opet vyzdy chce znova hledat kanaly a kdyz zopakuji postup tak to nic nenajde.Skousem sem i DVBViewer 3.26(non GE) a taky nic.Mate nekdo najaky postup jak to mus fungovat(jakou normu,jakej scan...).Dik vanoce bez tuneru stoji za pi**.
Freedom81 (7)|19.1.2006 14:14
Ahoj. Tak jsem si taky zakoupil tuto kartu. Analog Rádio a TV chytnu v pohodě. Digitál se mi zatím chytit nepodařilo, ale to bude asi spíš problém v mezi konektorem a anténou, protože na Prahu mám perfektní viditelnost a podle mapky by tu signál měl být (Unhošť; oba multiplexy). Ale mám problém s tím, že mi vůbec nechodí dálkové ovládání (ještě prověřím, zda nedošlo k chybě mezi židlí a klávesnicí) a netuším jak nastavovat nahgrávání rádia a nevím do jaké složky to ukládá? Poraďte mi někdo. Které ovladače jsou nejlepší. Teletext jsem také nerozchodil. Před tím jsem měl Leadtek WinFast TV 2000 a soft k tomu byl dokonalý.

Je nějaký jiný soft, který s touto kartou funguje?
Freedom81 (7)|21.1.2006 13:51
[quote=ladarozan]ano, software ke kartě má problémy, digitál jsem rozchodil až po stažení jiných ovladačů ze stránky výrobce. Tím pádem je zatím karta nevyužitá, co se týká vlastností. Uvidíme dál....[/quote]

Stáhnul jsi ovladače pro tuto kartu nebo pro jinou?
ladarozan (17)|12.4.2006 21:16
na adrese http://www.hauppauge.co.uk ve sloupci Support je pro karty řada dodatků a pro 1100 také, přímo nový balík. Je třeba také DirectX9 poslední verze (teďka dokonce únorová :-o) a patch z května 2005 pro karty DVB od MS. Je to KB896626. A servispack2. Pro teletext se tu nabízí BETA verze dalšího vývoje nebo snad tápání výrobce a z ní se dá použít s úspěchem část pro teletext a ten konečně chodí. Ale daleko přesvědčivější je soft ze stránky http://www.dvbcore.com a je to MyTheatre. Má plugin na teletext a ten tedy chodí špičkově. Kodek je stažen od Cyberlinku a lze s ním regulovat barvy obrazu za chodu !!
fufik (35)|13.4.2006 00:41
Aplikace WinTV2000 od Hauppage není zrovna ideální,používal jsem výše zmiňované MyTheatre,teď už jen DVBviewer.Když jsem po zakoupení vrazil kartu do počítače,taky nechodila,myslím,že jsem kvůli tomu znova instaloval wokna,ze zoufalství :-((( .Teď běhá bez problémů.
Enigma (3)|6.2.2007 15:24
Mám tuto kartu tohoto typu na jedné kancelářské konfiguraci: Sempron 2300+, 256 MB RAM, integrovaná grafika, integrovaná zvukovka.
Na digitální část se používá DVB Viewer, ten jede výborně na této zmiňované konfiguraci, dokonce i ve fullscreenu.
V případě analogové části je to horší. Dosud se používá originál soft, který je samozřejmě na posesouvání.
Ve stroji je nainstalováno ATV2000, ale nezprovoznil jsem na tom zvuk zatím. Co je třeba ještě instalovat či nastavit, aby to fungovalo. Chtělo by to napsat sem v této věci komplexní řešení, jak tu věc zprovoznit.