Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Střih (videoklip)

Nováček Avatar uživatele raksas
    Registrace
    Mar 2004

V jakém programu jde nejjednodušeji udělat videoklip?
    Mám pár hodinových záznamů v avi a chtěl bych z toho vybrat záběry na videoklip! Představuji si to tak, že dám na časovou osu hudbu a ktomu přidávám části videa. Děkuji za rady a názory.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Krtek
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od raksas
    V jakém programu jde nejjednodušeji udělat videoklip?
    Mám pár hodinových záznamů v avi a chtěl bych z toho vybrat záběry na videoklip! Představuji si to tak, že dám na časovou osu hudbu a ktomu přidávám části videa. Děkuji za rady a názory.
    Možná bude lepší když to tu trošku prolezeš. Vypadá to že jsi začátečník a když Ti někdo poradí soft, tak stejně nebudeš vědět co s ním.

Je tu pravidelně Avatar uživatele BOBA
    Registrace
    May 2004

raksas: dělám to taky tak. Mě se to osvědčilo ve střihovém softu( třeba Vegas), kde je možnost více obrazových stop.

ai ai je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2007

ja zase treba dosadim muziku az pod rozpracovane video, popr. prizpusobim rytmus toho videa podle smrncu muziky, a az na zaver dosadim muziku pozadovane delky (Smart Sound, pokud je mozne , prisel treba s Adobe Premiere 6.5) a doladujes treba pak jen nevhodne momenty v celem klipu (pauzy, nahla zmena rytmu neodpovida obrazku atd ...)

jinak video nemusi presne navazovat rytmicky na zvuk, pak to je nasekane , oddrhovane, umele, zkus nasadit muziku jen tak pod hotove video a budes prekvapeny, mozek si to dorovnava ...

Registrace
    Mar 2004

Používám Vegas i DVD Architect, jen sem chtěl vědět, jestli není nějaký soft. přímo pro tyto účely. Začátečník nejsem , jen sem něco prošel a nenašel nic co by se týkalo přímo mého případu. , zatím mám zkušenosti s filmama ale krátke střihy sem ještě nezkoušel.

ai ai je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2007

raksas - SmartSound Pro http://www.smartsound.com/ kdyz ti na to nestaci normalni editor (Vegas, Premiera,Edius apod)
    zkomponovana hudba je tam rozdelena na casti a ty se daji mezi sebou vhodne kombinovat a poprehazovat (muzes natahovat, zkracovat,gradovat muziku ...)a tim dosahnes pozadovane delky, funguje to naprosto neuveritelne dobre, program ti dava napovedu co za kterym kouskem se hodi aby to muzikalne sedelo , nebo proste zadas cas , na ktery tu skladbu chces dostat a program ti to udela sam aj.., minus toho softu je, ze je treba si dokupovat ty dalsi a dalsi skladby a je to velice drahe ...
    SOTO SAMO, ze potrebujes normalni editor k tomu, kde budes strihat to video !!!, to za tebe nikdo neudela, proto asi ty ksichty od Modeny .

Registrace
    Mar 2004

Jo chápu, ten střih mi nevadí jen sem rychleji psal než zkoušel něco vytvořit. Chtěl sem jen vědět v kterém programu to jde, abych zbytečně nezkoušel něco třeba ve vegasu a po týdnu zjistil že to tam nejde.

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-11-2011, 09:22
  2. HD Videoklip Báry Basikové - Amor Muerto
    Od ODSakEda v sekci Videokamery
    Reakcí: 65
    Poslední příspěvek: 16-11-2006, 00:55
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-09-2006, 09:29