Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Střih (videoklip)

raksas (51)|1.12.2005 22:04
V jakém programu jde nejjednodušeji udělat videoklip?
Mám pár hodinových záznamů v avi a chtěl bych z toho vybrat záběry na videoklip! Představuji si to tak, že dám na časovou osu hudbu a ktomu přidávám části videa. Děkuji za rady a názory.
Krtek (1279)|2.12.2005 23:29
[quote=raksas]V jakém programu jde nejjednodušeji udělat videoklip?
Mám pár hodinových záznamů v avi a chtěl bych z toho vybrat záběry na videoklip! Představuji si to tak, že dám na časovou osu hudbu a ktomu přidávám části videa. Děkuji za rady a názory.[/quote]

Možná bude lepší když to tu trošku prolezeš. Vypadá to že jsi začátečník a když Ti někdo poradí soft, tak stejně nebudeš vědět co s ním.
BOBA (590)|3.12.2005 00:01
raksas: dělám to taky tak. Mě se to osvědčilo ve střihovém softu( třeba Vegas), kde je možnost více obrazových stop.
ai (2993)|3.12.2005 00:46
ja zase treba dosadim muziku az pod rozpracovane video, popr. prizpusobim rytmus toho videa podle smrncu muziky, a az na zaver dosadim muziku pozadovane delky (Smart Sound, pokud je mozne , prisel treba s Adobe Premiere 6.5) a doladujes treba pak jen nevhodne momenty v celem klipu (pauzy, nahla zmena rytmu neodpovida obrazku atd ...)

jinak video nemusi presne navazovat rytmicky na zvuk, pak to je nasekane , oddrhovane, umele, zkus nasadit muziku jen tak pod hotove video a budes prekvapeny, mozek si to dorovnava ...
raksas (51)|3.12.2005 00:49
Používám Vegas i DVD Architect, jen sem chtěl vědět, jestli není nějaký soft. přímo pro tyto účely. Začátečník nejsem :-D , jen sem něco prošel a nenašel nic co by se týkalo přímo mého případu. :-R, zatím mám zkušenosti s filmama ale krátke střihy sem ještě nezkoušel.
ai (2993)|3.12.2005 05:14
raksas - SmartSound Pro http://www.smartsound.com/ kdyz ti na to nestaci normalni editor (Vegas, Premiera,Edius apod)
zkomponovana hudba je tam rozdelena na casti a ty se daji mezi sebou vhodne kombinovat a poprehazovat (muzes natahovat, zkracovat,gradovat muziku ...)a tim dosahnes pozadovane delky, funguje to naprosto neuveritelne dobre, program ti dava napovedu co za kterym kouskem se hodi aby to muzikalne sedelo , nebo proste zadas cas , na ktery tu skladbu chces dostat a program ti to udela sam aj.., minus toho softu je, ze je treba si dokupovat ty dalsi a dalsi skladby a je to velice drahe ...
SOTO SAMO, ze potrebujes normalni editor k tomu, kde budes strihat to video !!!, to za tebe nikdo neudela, proto asi ty ksichty od Modeny :-).
raksas (51)|3.12.2005 16:30
Jo chápu, ten střih mi nevadí jen sem rychleji psal než zkoušel něco vytvořit. 9-) Chtěl sem jen vědět v kterém programu to jde, abych zbytečně nezkoušel něco třeba ve vegasu a po týdnu zjistil že to tam nejde. :-R