Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ako na TV po LAN sieti?

jakub023 (1)|1.12.2005 21:34
Zdravim, doma si planujem urobit PC siet mam tri pocitace, chcem ich spojit pomocou siete LAN a pomocou switcha. V jednom PC bude externa TV karta do ktorej pojde signal z kablovky. TV karta sa bude pripajat pomocou USB. Moja otazka je ci sa bude dat pozerat TV aj na inych pocitacoch po sieti, bez toho aby som PC v ktorom je zapojena TV karta zapol? Dik.
Ivo Mašek (10205)|1.12.2005 21:50
http://www.videolan.org
Někomu to funguje, někomu nikoli. Tak nevím. :-)
konyczcz (5)|1.12.2005 22:06
jenom otazka.... jde tohle pouzit pro DreamBox.... mam doma Dreama.... a na nem chytam yyyy programy.... a chtel bych tyto programy postet do site (s urcenim kvality prenosu), tzn ze bych dal ze prenos vydea bude na linku 512 Kbit a ono se to predelalo na tuhle kvalitu.. neco jako Windows Media Encoder, ale tam musi byt primo TV karta a nijak nejde vzit jinaci zdroj signalu... proste abych mohl primo z Dreamu posilat obraz do site a ta sit mela konektivitu max 512 kbit....


Je kamos , kterej je pripojenej pres stejnyho providera jako ja k INetu a mezi sebou mame konektivitu 512-1024 Kbit a chtel bych aby se nejak mohl divat na programy na co se koukam ja...
Tak jestli by to nejak slo...

Diky za info