Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: NeroVision Express 3

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Ahoj všichni, na mém komplu (CPU Athlon XP-A 2400, DDR 768MB, GeForce FX 5700-256MB) se (jako začínající amatér) snažím stříhat video z analog a dig. kamery. Po několika (fakt hodně) hodinách práce a uložení projektu jsem se při snaze tento otevřít a pokračovat ve stříhání dočkal jen toho, že mi celý program uplně padá. Dělá to ale jen ten jeden projekt, jiný jde normálně otevřít a dál upravovat. Buď jsem trubka, nebo je to v mašině. Pokud někdo ví, čím to je, díky za pomoc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Fantas!
    Registrace
    Mar 2004

Martin_Brno
    mozna je ten projektovy soubor jen poskozeny a mas proste smulu.
    Treba Vegas to ma tak, ze dela automaticky *.bak soubory, ktere jsou vlastne o jeden save starsi verze projektu. To znamena, ze kdyz ulozim projekt, tak on ho neprepise ale jakoby ten stary prejmenuje a pak ten novy save do na puvodni jmeno.
    Priklad:
    projekt.veg otevru, neco v nem zmenim a ulozim ho. V tu chvili dojde k tomu, ze z projekt.veg udela projekt.bak a novy save ulozi pod jmenem projekt.veg

Mozna ma neco podobneho i ten NeroVision Express a ty se budes moct vratit o save zpet!
    Mrkni
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 19-10-2005, 18:07
  2. NEROVision Express - formát videa
    Od mori-cz v sekci Mastering
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-10-2005, 16:57
  3. NeroVision Express 3.1.0.16
    Od slo v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 1