Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nefunguje CAPTURE (VIVO) u GF 5900SP Microsoft

kuchtik (3)|23.11.2005 20:08
Nevíte co s tím ? Mám nainstalovaný 2.26_wdm-vivo.exe a chci stáhnout z VHS (tudíž z videa) do počítače, nevím, jak aktivovat VIVO, nebo proč to nefunguje ani ve Virtual Dub ani jinde. Píše to:" není nainstalované capture zařízení."
stayman (12393)|24.11.2005 18:34
A v Spravcovi je vsetko OK? Inak WDM su najnovsie tu:

http://www.nvidia.com/object/wdm_geforce_4.13.html
kuchtik (3)|24.11.2005 18:53
Pán je hlavička, :-) mě to vůbec nedošlo, že jsem asi před měsícem viděl nějaké vykřičníky tak jsem to zařízení zakázal, tak to bude určitě tím. Zkusim to zapnout a dan vědět jak sem dopadl
Díky
kuchtik (3)|24.11.2005 22:09
Takže zařízení povoleno, takže už to neháže ten Error,ale zase nejde to video, když dám capture, tak to celé zamrzne, těžko říct čím to je,ale nechce se mě dělat reinstal windows, ikdyž to na něj pravděpodobně směřuje. Zkoušel jsem to ve všem možným a všude se to nějak divně sekne a nic. Jen ve Virtual VCR to Capturuje,akorát to nahraje jen černou obrazovku s hnědejma proužkama :-? Takže co teďka ? :OO
Alf (888)|24.11.2005 22:15
kuchtik
Já sice nemám NV, ale u ATI vždycky v podobných problémech pomohlo odinstalování veškerého softu od ATI, vyčištění registrů a instalace nových driverů.
stayman (12393)|24.11.2005 22:24
[quote=Alf]kuchtik
Já sice nemám NV, ale u ATI vždycky v podobných problémech pomohlo odinstalování veškerého softu od ATI, vyčištění registrů a instalace nových driverů.[/quote]

Tak podobne aj u NVidie...