Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ako rozkódovať zakódované *.wmv

blast3r (1)|22.11.2005 14:46
Mám takýto problém. Asi pred dvoma rokmi sme boli s chalanmi na lyžiarskom. Jeden tam mal kameru, a keď skončil lyžiarsky, tak sme si povedali, že si to pošleme cez net. Tu nastal prvý problém. Ako poslať 700 MB súbor ?? (Samozrejme, všetci sme chceli to video v najlepšej kvalite, preto bol taký veľký). Naštastie, vyriešil to tak, že nahral to na nejaký nemecký free FTP server, ten server zmenil príponu súboru na *.wmv a nastavil tam meno a heslo(aby iní ako mi nemali tam prístup). Všetko sa zdalo OK, lebo tým, že server dal príponu *.wmv sa súbor zmenšil na 500 MB, ten kamarát nám každému poslal meno a heslo a všetci sme ho mohli sťahovať. Kamarát ten pôvodný súbor vymazal, na pásku natočil iné video, a ostalo mu to 500 MB .wmv. Malo to však malý háčik, keď som chcel pozerať video, tak som musel byť online, lebo Windows Media Player si musí overiť nejakú tu licenciu, a keď som zadal správny LOGIN tak mi to prehral. Ďaľší háčik bol v tom, že to nešlo prehrať na LINUXE, lebo ničím iným to nešlo otvoriť, ale to nás až tak netrápilo, lebo skoro nikto od nás nemal LINUX.

Dnes však otváram ten súbor, zadám LOGIN, a napísalo mi to INCORRCET PASSWORD(nesprávne heslo), a pod tým napísané drobným písmom: Všetky free účty boli zrušené. Ak chcete pozerať tento film, musíte zaplatit tej a tej firme 90 eur. Skoro som spadol zo stoličky. Tie sviňe nemecké nám zmenili heslo, a chcú od nás 90 euro !!!
Preto sa Vás pýtam nepoznáte nejaký (najlepšie free) editor, ktorý by mi odstránil heslo ??? Súšal som to prekonvertovať do *.MPEG s PINNACHLE STUDIO 9 a nešlo mi to. Pôvodné súbory už nemáme, toto je naša jediná spása.

Dík, že ste to dočítali až do konca, a prosím poradťe mi, lebo som v koncoch :(((((
blast3r;
Pears (1027)|22.11.2005 20:35
Asi ses fakt v koncich.
Do toho PINAKLA se Ti to video nacetlo?
V jinem prehravaci to neprehrajes. .....asi blba otazka, ale nezminujes se o tom.
stayman (12393)|22.11.2005 20:36
Daj si hladat na tomto fore, ochrana u WMsuborov bola uz prelomena...