Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ProCoder a NTSC

Krtek (1279)|25.6.2004 23:10
Zkoušel někdo převést v ProCoderu Wizard Empeg 2 NTSC do Empeg 2 Pal?
Výsledné video v palu se mi trhá. Nevíte někdo čím to může být? Dnes jsem volal do Syntexu, a tam mi řekli, že se s tím ještě nesetkali. V pravidelných intervalech po cca 2 sekundách se obraz tak na půl sekundy zastaví. Nebo mám snad něco blbě nastavený ??? Nebo jak to mám udělat ???
ViKinG (793)|29.6.2004 08:44
Krtek: já to kdysi zkoušel na ProCoderu 1.5 na malém (několik minut) videu a výsledné video v PALu jelo OK. Zkus to.
Anonymous (825)|29.6.2004 08:56
ProCoder 1.5 zvládne převod z NTSC do PALu bez problémů.

Krtek: Kup si ho a zkus to :-E Když už budeš v tom "nakupování", tak zkus ProCoder 2.0 a pak se s náma poděl o své zážitky. :-R

Mimochodem převod z NTSC do PALu je ale pěkná prásárna. Můžeš mi říct proč to děláš??? :OO
mirekv (7169)|29.6.2004 09:57
Krtek: zkoušel jsem Procoderem 29.970>25.000 (koncert Judas Priest) a v pohodě. Ovšem naco to převádět, když to chodí i tak.
Krtek (1279)|30.6.2004 01:02
[quote=Voloda]ProCoder 1.5 zvládne převod z NTSC do PALu bez problémů.

Krtek: Kup si ho a zkus to :-E Když už budeš v tom "nakupování", tak zkus ProCoder 2.0 a pak se s náma poděl o své zážitky. :-R

Mimochodem převod z NTSC do PALu je ale pěkná prásárna. Můžeš mi říct proč to děláš??? :OO[/quote]


Mám ProCoder 1.50.22.0
Chci to převést proto, protože jsem dělal titulky k filmům v NTSC a ne všechny přehrávače je přehrají. Mám starší přehrávač Sony a ten přehraje NTSC s titulkama v pohodě. Minulý týden jsem koupil nový přehrávač taky Sony a titulky mi nejedou.
Některé přehrávače ty titulky v NTSC prostě nenačtou. v Palu je to v pohodě. Vysvětluju si to tak, že NTSC zřejmě zatěžuje víc procesor v přehrávači, a ten už není schopen načíst titulky. Jinak nevím. V PC je to taky v pohodě.
Zkoušel jsem převést kousek filmu z NTSC do Palu a nebýt toho cukání co tu píšu, obraz byl v pohodě. Byl to jen samotnej obraz ripnutej ve Smartripperu z DVD. Teď mě napadlo: Nemůže to být nějak špatně ripnutý? Trošku jsem v tom Smartripperu tápal.
Taky nevím co znamená v Procoderu ten "Interlacing" a jak ho správně nastavit.
Anonymous (825)|30.6.2004 06:54
Krtek: Procesorem v přehravači to rozhodně nebude 9-) 9-) 9-)

Demuxuj DVD v NTSC např. VobEditem, DVD Decrypterem nebo DVD2DVD-R a pak to projeď ProCoderem 1.5 a máš PAL jak vyšitý.
Interlacing=prokládání
:-!!!