Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek Winfast TV 2000 XP Deluxe - nenajde tuner

zedik (0)|20.11.2005 23:35
Mam tut kartu uz asi tri roky a vzdy byla bezproblemova.

Z niceho nic se stalo ze pri zapnuti softu na TV mi zahlasi nelze nalezt zadne zarizeni pro zaznam videa.

FM tuner normalne funguje.

Preinstalovaval sem ovladace a obsluznej program na nejnovejsi verze a furt to samy. Dokonce sem kvuli tomu i preinstaloval celej system a nic. Uz fakt nevim co s tim.

Kdybyste nekdo vedel tak mi prosim poradte.
Ivo Mašek (10205)|21.11.2005 06:53
Z niceho nic se stalo ze pri zapnuti softu na TV mi zahlasi nelze nalezt zadne zarizeni pro zaznam videa.

Nic není z ničeho nic. Vzpomeň si, co jsi doinstalovával, přeinstalovával, předělával, a co já vím co ještě.
Máš tam sice PVR, ale nikoli drivery, respektivě jsou něčím přepsány. Regulérně odinstalovat a nainstalovat znovu. Zásahu do registrů se nevyhneš. Na odinstalaci se mrkni sem:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=5779
hledej záznam z 17.11.2005 / 21:19 hod.
zedik (0)|21.11.2005 10:27
No jo, ale ja sem kompletne zformatoval disk, nainstaloval novej system a porad ten samej problem. Takze myslim ze problem v tom, ze bych mel nak podelany drivery neni.
Ivo Mašek (10205)|21.11.2005 11:17
A nemáš tam náhodou nainstalované také nějaké ty kodeky "všechny v jednom", nebo něco podobného?
caval (1)|21.11.2005 12:53
Nemáš náhodou nainstalovaný DirectX9.0b???Pokud ano, tak fofrem upgraduj na 9.0c a mělo by být po problému.