Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sloučení 2xS-video výstup v jeden výstup

Anonymous (825)|23.3.2004 12:43
Né krabičku za 4 litry, něco kvalitního a jednoduchýho, i stavebnici.
clee (6592)|27.3.2004 01:55
výstup--2xvýstup 9-) a signál bude vymejslet ten kabel mezi konektorama?? :-E :-E jinak kdo vi taxe ozvete tohle by se mi taky hodilo
Anonymous (825)|27.3.2004 17:55
Signál si raději vymyslím sám protože z TV zdroj je dnes k nepoznání od signálu s nulovou délkou nebo od profesionální rušičky ...

Pro natvrdlé: 2xS výstup sloučit v jeden S-výstup :-E
clee (6592)|28.3.2004 01:48
natvrdlý děkuje ze vysvětlení pro natvrdlé :-E :-E jinak celej den tenhle slucovac hledám a kde nic tu nic, kamos to potrebuje aby nemusel porad prehazovat kabely u projektoru a zacina me s tim docela prudit tak doufam ze se nekdo ozve
pavelpt (2713)|2.4.2004 09:44
Kdysi jsem měl TV pouze s jedním vstupem,v Kauflandu se válela v regále krabička za 370 Kč, do ní se vrazily 3 Scarty (prakticky výstupy) a z toho lezl jeden kabel, který se píchl do TV, taky Scart.Fungovalo to, akorát se mi na tom trochu tloukly priority,jak jsem zapl satelit,DVD už se samo nedokázalo dostat na TV.Muselo jet jedno nebo druhé.No ale kabely se nemusely přehazovat ručně.
miraman (1)|20.4.2004 17:58
jsem natvrdlý a nechápu smysl "2xS výstup sloučit v jeden S-výstup" :-? - proč si nepořídíš jednoduchý přepínač signálu? mrkni na [http://e-obchod.fktechnics.cz/conrad/obchod_c/obchod_c_all.htm] a vyber si z několika desítek typů. Používám AVC5, 3x vstup (1VRC, střih.karta, 2VRC) 3x výstup (1VRC, střih. karta, 2VRC) + 2x pevný výstup (TV + graf.karta) možnost přepínání mono stereo. Jakýkoliv vstup mohu stlačením tlačítka přepnout na jakýkoliv výstup, za pouhých 561 kaček
pikousik (45)|17.5.2004 01:10
Asi mám stejný problém jako Bullback - z PC dva výstupy S-video (z GK a z DVB) dostat do TV, která má jeden S-video vstup. Scarty na TV jsou obsazeny, k použití je přední vstup S-video pro kameru.

Prozatím jsem to dost kostrbatě vyřešil použitím S-vstupu do VCR. Takže jeden S-výstup z PC do TV a druhý do VCR. Raději bych měl tu krabičku, co chce Bullback, která by oba S-výstupy sloučila do jednoho. Je ale nutná priorita jednoho výstupu, omylem se může stát, že oba budou aktivní.

Představoval bych si něco jako DiSEq 1.0 u parabol - dva vstupy, jeden výstup. A funguje to bez ručního přepínání.


Pikousík :-)- :-)- :-)-
Pitomec (10211)|17.5.2004 07:35
Tuším, že něco takovýho dělá MK-Electronic (http://www.mk-electronic.cz) - "krabička" se dvěma vstupy, z nichž jeden je prioritní (pokud na něm není signál, tak se aktivuje vstup druhý). V případě absence signálu na obou vstupech jsou na výstupu barevné pruhy nebo černá (se synchro).