Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

radu

Johny-115 (11)|17.11.2005 16:02
Potřeboval bych poradit jak kvalitně propojit PC -> TV, DVD
Mám Ati Radeon 9000 = S-VHS/VGA/DVI
Zvukovku Audigy 2 Platinum Ex = JACK 3,5;5/RCA SPDIF OUT/Digital Out
TV Panasonic TX-29PM11P = S-VIDEO/SCART
Domácí Kino Panasonic SC-HT850 = TV AUDIO IN L;R/VCR AUDIO IN ... ?
Doporučil by mě někdo jaký pokoupit kabely aby to fungovalo ?
Kdyžtak to kino vynechat ale popřípadě to zařídit i s ním v 5.1 ... jde to něják ? pls
StD (8612)|17.11.2005 21:45
Co máš společného v tom výše uvedeném seznamu pro video? S-video konektory.
Co pro audio: S/PDIF

Když už to máš, tak nevím, co řešíš. 9-)
Johny-115 (11)|18.11.2005 08:40
Tak už jsem to spojil přes S-Video, zvuk zatím Cinch ty dva L/R konektory
Ale chtěl bych se zeptat na takovou věc .... vše funguje Ok, ale nevykresluje se mě na televizi jakékoli video ... obrazovka je vždy v oblasti videa stále černá ... co s tím ?
redburger (499)|18.11.2005 09:57
musis si to nastavit na grafike... zapnut vystup - na ploche pravym klik, vlastnosti, nastavenie.... tam sa uz zorientujes
Johny-115 (11)|18.11.2005 14:39
Zobrazení funguje na 100% ... jen se mě nevykresluje video! ... jako filmy a tak, kdyby to někdo nepochopil ....
Milosbb (889)|18.11.2005 17:05
[quote=Johny-115]Zobrazení funguje na 100% ... jen se mě nevykresluje video! ... jako filmy a tak, kdyby to někdo nepochopil ....[/quote]

Ten istý problém mám ja, ale s nVidia. No a tam sa to nastavuje tak, že musím zvoliť ako primárny obraz v režime klone TV a nie monitor. No a potom to video ide na TV, ale zas nejde na monitore, takže to musím stále prehadzovať. S inými ovládačmi grafiky mi išlo video na oboch zobrazovadlách, teda aj na TV, aj na monitore, ale zas nefungovaly hry NFS Porsche a NFS Hot Pursuit 5. No a to syn nedokázal oželieť, tak tam mám tieto (pre hry) funkčné ovládače a pre video musím to nastavenie meniť.
U ATI by to mohol byť podobný problém, takže treba skúsiť iné ovládače grafiky.

------------------
redburger (499)|18.11.2005 18:28
ja chapem o co sa jedna, aj ja som mal tieto problemy,tak ako pise Milosbb.mam ati radeon. ak dam ine ovladace zase sa to chova inak....
optimalne riesenia nastavenia je ak na monitore nejde nic - zbytocne a ak aj daco ide, monitor vypinam , naco by bezal , a na tv ano, aj videa. skusaj rozne to skombinovat v nastaveniach, urcite to rozbehas....ak nie, skus stiahnut nejake nove ovladace.
StD (8612)|18.11.2005 19:23
...Theater mode nebo klonování obrazovky, v závislosti na GK, a ta TV nebo VCR musí být zapnuté při nastavování.