Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Program Teamspeak 2 RC2

Jarys (69)|13.11.2005 22:24
Zdravím všechny,kterým se ještě nechce spát. Potřeboval bych vědět jestli někdo z vás má program Teamspeak 2 RC2 a jak je s ním spokojený. Jedná se mi hlavně o to, jetli nedělá v PC nějaký problém. Eventuálně jestli je nějaký fígl v nadstavení tak mi prosím poraďte. Dík moc ahoj J. :BB:
vOid (181)|14.11.2005 14:13
celkem vpoho program, osobne radsi pouzivam vent (vetrilo) protoze ts se kope s tv kartou
s cim chces pichnout?

btw v pc to nedela zadnej bordel :-)
Sally (142)|14.11.2005 19:40
...u mě nikdy problém nedělal - spokojenost
Jarys (69)|15.11.2005 09:40
Zajímalo by mně, jestli se Ti taky ozývá když najedeš do Teamspeak - Připojit - Rychle připojit - opět Připojit a na levé straně je nabídka. Jde mi o to jestli tam taky slyšíš různé hovory jiných uživatelů a nebo já mám něco špatně nadstavené. Díky moc za radu. Pokud je to v nadstavení, tak mi napiš co mám změnit. A ještě jedna věc - mám si to nadstavit přesně tak jak je to vNápovědě - Manuál ? :BB:
vOid (181)|15.11.2005 10:10
no tak je jasny, ze kdyz ti lidi mluvi a jsou ve stejny mistnosti ze je musis slyset... :-) nebo jak to myslis? moc ti nerozumim
Jarys (69)|15.11.2005 12:34
No jak jsem psal - na levé straně je nabídka, kde je plno odkazů. Jde mi o to jestli tam taky slyšíš různé hovory jiných uživatelů a nebo já mám něco špatně nadstavené. Mám to chápat tak, že jsem jako v pomyslné jedné místnosti a z té si potom vybírám s kým chci hrát ale mezi tím slyším ostatní. 9-) A nebo jednoduše mi napiš, když tam najedeš, jestli tam jak jsem psal slyšíš jiné lidi. :BB:
vOid (181)|15.11.2005 15:21
no vlevo mas mistnosti a "podmistnosti" - takovej strom (ty odkazy jak si psal)
no a slysis ty co jsou v te mistnosti (ne ty co jsou v "podmistnosti" nebo v jinejch...)
proste kdyz chces s nekym hrat tymovou hru tak se domluv a bezte do jedny mistnosti
nevim co vic bys potreboval vedet tj logicky prece
no a bud muzete napsat adminovi at vam udela vasi mistnost s heslem kam by ste mohli jen vy....
Sally (142)|15.11.2005 16:43
...a nebo si mužes pustit svů vlastní server jestli se tví kámoši dostanou na tvoji IP