Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Alternativní soft pro Leadtek Winfast DV2000??

Pindourecek (54)|23.6.2004 18:21
Zdravim všechny.

Chtěl bych se Vás zkušenějších zeptat na radu.

Mám TV kartu Leadtek Winfast DV2000. Jeho standartní software funguje bezproblému, ale jsem zvyklej používat jiné alternativní programy jako ATV2000 nebo FLY 2000 TV. Jenže to tak vypadá, že mi ho nepodporujou.

U FLY 2000 TV jsem zvolil v nastavení hardware jeho podporu (TV tuner s čipem Conexant CX2388x), ale při naběhnutí samotného programu mi to vedle hodin vypíše chybovou hlášku "Cannot render stream to Pin preview".

Konfigurace:
Windows XP SP1, DX9, aktuální ovladače pro Leadtek.

Mimochodem, Genius Video Wonder PRO III mi běhá na těchto programech jak z praku, tak si myslím, jestli to není jen ovladači nebo mám špatně nastavený program.

PS: Popřípadě prosím poraďte, jaký alternativní software funguje s touto kartou.

Mockrát díky. :-)
Whitejoker (616)|24.6.2004 06:55
Zkus DScaler - ten má vlastní ovladače.
Pak můžeš zkusit třeba Virtual VCR.
Wj
Doom (2331)|24.6.2004 08:11
mě ATV 2000 hlásí podobný problém jako tobě FLY2000 - nemůže najít preview pin. na vině jsou ovladače z února, které se moc nepovedly. Naneštěstí, mě se zase nepovedlo přeinstalovat ovladače tak, abych rozjel něco jiného než PVR :-?

WJ: možná se pletu, ale podle popisu DSCALER umí pracovat jenom s kartami osazenými čipem 8x8, ne?
Whitejoker (616)|24.6.2004 08:46
Jo, to je asi pravda. I když nevím, jak je to s novějšími verzemi.
Wj
Doom (2331)|24.6.2004 08:56
přiznám se, že DScaler jsem pro jistotu nezkoušel vůbec (odradil mě právě text, že pracuje jenom s BT 8x8). možná ho zkusím :-)
Pindourecek (54)|24.6.2004 09:15
A rozjeli jste nějaký jiný soft na Leadteku než PVR? FLY2000TV mě dost překvapilo, že má podporu toho čipu, ale stejně to nechodí.
ATV je zase dost hnusně udělaný, to ovládání je hrozný. Když jsem to zkoušel na Genius VideoWonder III, tak mi pár hodin trvalo, než jsem přišel na to jak správně naladit, vymazat špatné programy a seřadit od 1.

Tak jsem se vrátil ke Genius VideoWonder III a šlape s tím v pohodě. Rozjel jsem radio i TV přes Winamp 5. :-!!! :BB:

Dnes se musím rozhodnout, jakou kartu si nechám a zatím teda vede Genius, kvůli podpoře jiných programů.
Whitejoker (616)|25.6.2004 11:34
Ještě můžeš zkusit VirtualVCR. Nenáročný na ovládání i na údržbu.
tovog (18)|30.12.2006 22:45
[quote=Pindourecek]

PS: Popřípadě prosím poraďte, jaký alternativní software funguje s touto kartou.

Mockrát díky. :-)[/quote]

Přišel po 2.5 letech někdo na něco?