Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nefungujúci mikrofón

Andyno (163)|8.11.2005 18:12
Zdarec! Neviem, či som tento problém zaradil správne... no snáď.
Dnes som si kúpil mikrofón (nejde o nič profesionélne, je to klasický stolný mikrofón na anténke) a celý šťastný som ho bežal domov odskúšať. Nevedel som však, že mi to bude robiť také veľké prolémy! :OO Vyše hodinu som sa s tým hral a snažil sa to "rozbehať", ale márne! :-(( Skúšal som rôzne nastavenia, ale stále bezúspešne. :(( Napadla ma alternatíva, že by to mohla byť aj vada od výroby, ale povedal som si, že ho nebudem reklamovať skôr, ako navštívim moje skvelé fórum! :-I :-D Preto sa na vás, ľudkovia, s týmto obraciam. Je dokonca možné, aby to spôsobovalo to, že mám jack aj v slote "line in"? Asi je to kravina, ale vážne neviem, čím by to mohlo byť... Pomôžte. Dík.
jopein (450)|8.11.2005 19:44
pokud máš něco takového jako já
http://www.skypehardware.cz/sluchatka/trust-220.php
tak si zapni vypínač na mikrofonu do polohy " on " :-E
mmmartin (187)|8.11.2005 19:59
Jackem v Line-in to určitě není. Pokud není mikrofon skutečně vadný, bude to pravděpodobně tím, že je ztlumený v regulátorech zvuku (klik na ikonu repráku vpravo dole na liště ti je otevře).
Andyno (163)|8.11.2005 20:13
[quote=mmmartin]Jackem v Line-in to určitě není. Pokud není mikrofon skutečně vadný, bude to pravděpodobně tím, že je ztlumený v regulátorech zvuku (klik na ikonu repráku vpravo dole na liště ti je otevře).[/quote]

Priateľu, stlmený nie je. Nanovšie som sa dokonca pokúšal "telefonovať" s kamatátom cez Skype... a ono to funguje! Jediné, čo vlastne nefunguje, je nahrávanie - skúšal som to cez Mrkvosoftovský Sound Recorder. :-(
Milosbb (889)|8.11.2005 20:48
Andyno
A na doske nemáš mic vstup (ružový) ? Cez ten som to teraz skúšal a ide to, akurát treba v ovládacom panely/zvuk a zvukové zariadenia/zvuk/nahrávanie zvuku/ nastaviť na mic

ale cez ten Microsoft sound recorder nahráš max. minútu

---------------
Andyno (163)|8.11.2005 21:47
[quote=Milosbb]Andyno
A na doske nemáš mic vstup (ružový) ? Cez ten som to teraz skúšal a ide to, akurát treba v ovládacom panely/zvuk a zvukové zariadenia/zvuk/nahrávanie zvuku/ nastaviť na mic

ale cez ten Microsoft sound recorder nahráš max. minútu

---------------[/quote]

Mám na doske ružový vstup a aj v ňom mám strčený mikrofón. A s tými ovládacími panelmi som sa tiež hral, ale vážne nič nefunguje. :-(((
AleK (814)|9.11.2005 00:20
Andyno
mám asi zase sakra stejnej problém koupil jsem mikrofon zapojil a nic prostě nejde mařil jsem se u toho dost dlouho tak jsem ho dal holce k pc a tam fungoval asi za 5s nevím čím to je ale asi deskou tento problém jsem vyřešil hedsetem
Andyno (163)|9.11.2005 15:55
[quote=AleK]Andyno
mám asi zase sakra stejnej problém koupil jsem mikrofon zapojil a nic prostě nejde mařil jsem se u toho dost dlouho tak jsem ho dal holce k pc a tam fungoval asi za 5s nevím čím to je ale asi deskou tento problém jsem vyřešil hedsetem[/quote]

Tak teraz už vážne neviem... 9-) :-(((
Ten headset ti normálne funguje? Zapojil si ho do toho istého slotu ako ten mikrofón? A skúšal si pomocou neho komunikovať cez Skype alebo ICQ?
AleK (814)|9.11.2005 16:02
Andyno
headset mám přez bluetooh taže žádnej kabel
Andyno (163)|9.11.2005 20:08
[quote=AleK]Andyno
headset mám přez bluetooh taže žádnej kabel[/quote]

To ja si môžem trhnúť nohou, lebo žiadny "modrý zub" nemám. :-E
AleK (814)|9.11.2005 21:38
já mám tento kupoval jsem ho hlavně k founu do auta
http://www.alzasoft.cz/DetailPage.asp?DPG=53730&CatId=18843680
mirekv (7169)|9.11.2005 21:48
AleK
Trochu OT, ale já bych u vás autem nejezdil, jedna zkušenost stačila. :-((
AleK (814)|9.11.2005 23:20
mirekv
týý bláho docela mě to vzalo to už mi příště nedělej :-(( :-((