Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 84 z 84

Téma: D.O.G - DVBViewer Owners Group

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Tento SW mne zaujal. Mám 3 DVB-T USB tunery. Bude mi po zakoupení fungovat přibližně tohle?:
    1. Tunery budou na serveru, takže tam dám Recording service
    2. Webové rozhraní je mi jasné. Dle screenshotů z programu je však možnost se připojit k serveru pomocí klasického DVB Viewer. Tzn. přes ten program lze takto dělat co? Plánovat nahrávání, zachytávání streamu ze serveru?
    3. Pokud to streamuje do sítě celý mux, lze prohlížet samostatně programy v tom muxu? Tzn. mám 3 tunery pro 3 muxy, v každém jsou nějaké programy. Např. CT1, CT2, CT24 a CT4. To streamuju do sítě a chci se podívat třeba na CT24, jde to? Ve screenech jsem tam moc možností totiž nenašel. Díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

2) ano, z klientskych stanic vies plnohnodnotne pozerat rovnako ako zo "servera" (PC, kde su fyzicky nainstalovane DVB-S karty), vratane nahravania aj timeshiftu.
    3) nestreamuje sa cely mux. DVBService posiela to, co pozaduje DVBViewer. Ano, funguje to, co pozadujes, dokonca s jednou kartou vies pozerat na X klientskoch vsetky programy z 1 kompletneho muxu. Ja som rozbehal pozeranie TV uz ja na mobile (android). Vies teda pozerat cokolvek kludne aj na WC
    Naposledy upraveno uživatelem vivid.sk: 21-02-2012 v 20:29

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Tak už zakoupeno.
    Má grafická karta nějaký vliv na to, jestli na tuneru něco naladím? Na stolním PC připojím tuner do USB a naladím stanice bez problému a za chvilku. Na notebooku s lehce vadnou grafikou to hledá půl hodiny a nic z toho.
    Windows 7 x86

Registrace
    May 2009

podla mna to nema vplyv. Problem bude niekde inde.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Počítače jsou děsné. Doteď jsem si ještě myslel, že elektronika je bez "duše".
    Hrabal jsem se v tom hrozně moc (v podstatě od mého dotazu). Dopoledne jsem nadával, ža by to nemohli pustit ani po 25. hodině. Vypnu komp, odpoledne ho zapnu a NALADÍM ! stanici. Předtím několik restartů, resetů a ani ťuk! To je děs. Snad se to zase neposere.
    A k mé otázce: jak musím ošéfovat widows 7 firewall, abych jej nemusel vypínat a jelo mi webové rozhraní a recording service po LAN? Nějaký port accept jsem tam nenašel díky.
    A poslední otázka: jak mám tady udělit reputační body?

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Provozuje někdo tento SW s DVB-S kartou a dekódovací kartou? Zaujala mne nabídka DigiTV, ale na otázku, jestli to můžu provozovat na PC mi neodpověděli. Díky.

Registrace
    May 2009

Iste. Asi vacsina uzivatelov, kedze EMU (z cias digiTV) je uz mrtve.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

A můžeš mi napsat, co za hardware k tomu do PC potřebuju? Nejlépe něco na USB. Příjímač je pro mne jasný, ale kam a jak nacpat tu jejich kartu? díky
    EDIT: a nebo nechápu sarkazmus. Jak to tedy je? Můžu nějakou satelitní placenou TV službu sledovat v DVB Viewer a streamovat do LAN?
    Naposledy upraveno uživatelem durib: 04-04-2012 v 17:12

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. Mediální skupina M77 Group dnes koupila Skylink
    Od interfernet422 v sekci DVB-S
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 27-10-2011, 18:20
  2. Motion track pre cely track a group (vegas)
    Od elrarach v sekci Editace videa
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-02-2008, 09:56
  3. DVBViewer GE 2.0.1
    Od padluke v sekci DVB-T
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-01-2007, 23:58
  4. DVBViewer
    Od oldafyno v sekci DVB-T
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 28-01-2006, 13:01
  5. AverMedia DVB-T 771 + Czech DIgital Group