Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 84

Téma: D.O.G - DVBViewer Owners Group

Je tu pravidelně Avatar uživatele Nasty_tvf
    Registrace
    Feb 2007

tak exTNT nekecal. Poslední moje zábrany používat pouze verzi GE DVBVieweru padly, protože s tím VR pluginem to všechno opravdu funguje jak má - a asi i líp než v PRO verzi, kde jsem při nahrávání (tam jsem tedy nepoužíval plugin, ale jen ten vlastní recorder) chodil kolem kompu po špičkách a stejně to pak při demuxu hodilo občas nějaké chybky, zatímco během nahrávání v GE s VR pluginem jsem teď prováděl s počítačem různý zvěrstva, včetně vypalování DVD a kdoví co ještě a výsledné nahrávky nevykázaly jediný výpadek.
    No, pohrávám si s Airstar2 + DVBViewerem teprve asi měsíc a pořád je co zkoumat, ale s málokterým zařízením jsem byl tak spokojen, jako je tahle karta v kombinaci s tímhle softem (jedním z mála, který opravdu stojí za to zaplatit )
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele exTNT
    Registrace
    Sep 2004

Nasty
    Já sice občas kecám, ale když už to napíšu, tak si dávám majzla aby to sedělo...
    Každopádně si dělám čárku za dalšího spokojeného uživatele a člena D.O.G!

Registrace
    Sep 2004

Velmi dobrá zpráva: DVBV GE verze 1.7 už je ke stažení!!! Krom různých drobných oprav a vylepšení má dvě zásadní:
    První je nová záložka Hardware v Options

která umožňuje výběr karty, která má být s danou instancí DVBV GE použita - v mém případě AirStar2. Drobné vylepšení je i možnost aktivace podpory 64 bitové verze woken.
    Druhá změna vyplývá z té první - totiž tato verze DVBV GE může být nainstalována ve dvou a více instancích a provozována současně, přičemž právě volbou HW (viz výše) si lze nastavit, se kterou z více DVB karet má daná instance DVBV GE pracovat - takže pak lze konečně mít DVBV GE Sat + DVBV GE Ter + DVBV GE Cab na jednom kompu současně.
    [color=red]edit POZOR!!![/color] - ovladače k TechniSat kartám tuto možnost zatím nepodporují, takže funkční použití kombinace AS2 a SS2 je zatím bez záruky - nicméně u DVB o železo zas až tolik nejde, důležité jsou BDA ovladače, které musí být ke kartě dodány. Pokud se nepletu, jsou tyto ovladače jednou z podmínek kompatibility karty s WMCE, takže pokud bude u karty uvedeno, že je kompatibilní s WMCE, je pravděpodobné, že její ovladače odpovídají specifikaci BDA.
    Tak tomuhle říkám dobrá zpráva!!!

Registrace
    Feb 2007

že bych si začal hrát ještě s DVB-S? To už bych ale asi úplně

Registrace
    Sep 2004

Mno, dokonce by DVBV GE 1.7 měl umět i DVB-C, takže budem muset prodloužit den na cca 48 hodin - já teda naštěstí ne, protože u nás na vsi kábel nemáme...

Registrace
    Feb 2007

No, kabel mi taky naštěstí nehrozí, ale starou 80 parabolu jsem ještě byl línej sundat - a těch pár stovek za SS2 + LNB ?? - ale stejně asi nebudu mít volnej slot v počítači - ale to se dá taky nějak - to jsou dilemata. Hlavně ale ten čas a nervy
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: nec4550_mcc16x_8x_lion_kprobe_753.png 
Zobrazení: 1227 
Velikost: 11.6 KB 
ID: 369   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: nec4550_mcc16x_8x_lion_dvdspeed_199.png 
Zobrazení: 1225 
Velikost: 43.3 KB 
ID: 370   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: nec4550_mcc16x_8x_nec_dvdspeed_148.png 
Zobrazení: 1225 
Velikost: 44.4 KB 
ID: 371  

Registrace
    Sep 2004

Nasty
    Bacha, přidal jsem do toho předminulýho příspěvku docela důležitý upozornění, takže by sis asi nekupoval SS2...
    Jen jsem tak zběžně koukal, jestli někde nenajdu seznam DVB-S karet s BDA ovladači a nenašel, možná až to bude aktuální, tak to zkusím znovu pohledat, ale kdybyste někdo něco takovýho našel, tak dejte vědět.

Registrace
    Sep 2004

Protože je nás, uživatelů DVBV, už celkem dost, napadlo mně, že bychom si možná mohli ulehčit práci - na konci souboru Setup.ini (dá se otevřít třeba v Notepadu) je sekce [VCR], která má typicky podobný obsah:
    Kód:
    0=WD;42205188|Nova - CRa;19.11.2005;06:05:00;07:40:00;0;0;3;160;1
    1=Vecernicek a Zpravy;42008577|CT1 - CRa;15.11.2005;19:00:00;19:45:00;0;0;0;191;1
    2=WD;42205188|Nova - CRa;20.11.2005;07:10:00;08:55:00;0;0;3;192;1
    Jak jste jistě pochopili, je to přehled naprogramovaných nahrávek, včetně všech parametrů, které se nastavují v programovacím okně DVBV.
    Abychom něco nepropásli a přitom nemuseli všichni všechno programovat ručně, mohli bychom si tuhle sekci "vyměňovat". Pokud se pak někomu něco zalíbí, pouze si přečísluje odpovídající řádek a vkopíruje si ho do svého Setup.ini. O jaký pořad se jedná je vcelku jasně patrné z toho, co je za rovnítkem hned na začátku (teda v tom mým příkladu zrovna moc ne, ale WD je Walt Disney...). Mimochodem, číslo na konci řádku (0 nebo 1) znamená, že je daná nahrávka "vypnutá" nebo "zapnutá" (checkbox hned na začátku řádky na obrázku níže).
    Takže pokud by o to někdo měl zájem, moje VCR sekce je tady.

[color=red]Důležité upozornění:[/color] nejsem si úplně jistej, ale býval rozdíl ve struktuře této sekce u DVBV Pro a DVBV GE. Já používám GE, takže pokud používáte Pro nebo TE, pak opatrně. V GE vypadá okno programování nahrávek takhle:

Kdyžtak si pro jistotu porovnejte i strukturu sekce VCR ve Vašem Setup.ini a v mém...

Registrace
    Feb 2007

Nojo, to bychom si museli všichni mj. sjednotit i názvy stanic.
    A myslel jsem, že jsem dost velkej šílenec, co nahrává kde co, ale jak tak koukám do tvého fahrplanu, jsem tedy naprostej břídil Kolik z toho tak průměrně archivuješ a kolik zkoukneš a smázneš?
    Já to zatím asi budu dělat postaru, tj projedu si EPG (pokud funguje) a doplním si to sám, ale myšlenka je to dobrá.

Registrace
    Sep 2004

Nasty
    Většinu dávám do XviDu a koukám, když mám zrovna čas...

Registrace
    Feb 2007

A navíc, protože toho nahráváš daleko víc než já, věšinou by to asi fungovalo tak, že bych jen vyzobal rozinky z tvého plánu, zatímco ty bys v mém stejně těžko hledal něco, co už sám nemáš naprogramováno, to by nebylo férový. Ale pro kontrolu, kdyby člověk něco přehlídnul, by to bylo dobrý, to zase uznávám.

Je tu pravidelně Avatar uživatele Devaster
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od exTNT
    Nasty
    Bacha, přidal jsem do toho předminulýho příspěvku docela důležitý upozornění, takže by sis asi nekupoval SS2...
    Jen jsem tak zběžně koukal, jestli někde nenajdu seznam DVB-S karet s BDA ovladači a nenašel, možná až to bude aktuální, tak to zkusím znovu pohledat, ale kdybyste někdo něco takovýho našel, tak dejte vědět.
    technotrend ttpci a ttpci budget ich ma !!!!
    vid http://www.technotrend.de/

Je tu pravidelně Avatar uživatele Devaster
    Registrace
    Aug 2004

kde najdem nejaky trial na test ??? kua nechcem kupit macku vo vreci ...

edit:
    Die TechniSat-SkyStar2/AirStar2/CableStar2-Karte und folglich auch der DVBViewer GE sind nicht für den Empfang verschlüsselter Sender (z.B. Premiere) geeignet.
    takze to aj tak nie je pre mna

Registrace
    Sep 2004

Devaster
    Hoj, nevím, odkud je ta citace, ale ještě bych to nezavrhoval, zkus kouknout na fórum u dvbvieweru - ty karty samy o sobě to neumí, páč nemají CI, ale v kombinaci třeba s Phoenixem to samozřejmě funguje...

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od exTNT
    Nasty
    Třeba tohle:

http://www.twinhan.com.tw/product_satellite_5.asp

Posledni BDA ovladace 1.2.2.7 WHQL

Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Mediální skupina M77 Group dnes koupila Skylink
    Od interfernet422 v sekci DVB-S
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 27-10-2011, 18:20
  2. Motion track pre cely track a group (vegas)
    Od elrarach v sekci Editace videa
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-02-2008, 09:56
  3. DVBViewer GE 2.0.1
    Od padluke v sekci DVB-T
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-01-2007, 23:58
  4. DVBViewer
    Od oldafyno v sekci DVB-T
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 28-01-2006, 13:01
  5. AverMedia DVB-T 771 + Czech DIgital Group