Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

hlaseni ve VirtualDubu

pee.tr (1208)|22.6.2004 16:33
Nazdar lidi. Nevite nekdo co znamena: Ve VitualDubu se mi v JobControl po provedeni kodovani do Xvid kodeku objevuje u nekterych videi ve sloupecku "STATUS" krome "Done", nekdy "Done (Warnigs)". Co tim oznamuje? Dik.
Whitejoker (616)|23.6.2004 07:02
Done znamená hotovo,
warnings znamená nějaký druh varování nebo výstrahy... :-E
Nepíše to ještě něco dalšího? Jako kdyby během kódování došlo k nějaké chybce, ale VD ji přeskočil nebo opravil. Já sám jsem se s tou hláškou ještě nesetkal a to používám VD denně.
Wj
pee.tr (1208)|25.6.2004 09:49
Dik. Ze je "Done" hotovo mi jasny je :-)
Ale to "warnings". Nic vic to nikde nepise a video beha, zda se v pohode, tak nevim. Jen si nejsem jistej, jestli to nahodou nepise jen kdyz pouziju tu funkci Global Motion Compensation. No, uz ji nepouzivam, prijde mi to zbytecny i u pohyblive kamery. Dela mi to jen problemy pri prehravani (jen v mym PC - nevim proc).
Ale nevim, jestli to warnigs bylo zpusobeny tim.
Whitejoker (616)|25.6.2004 11:51
No tak jsi problém vyřešil sám. :-D
Když tu motion compensation nepotřebuješ, tak ji tam nedávej.
Mě jednou VD psal nějakou přiblblou hlášku, když byl zvuk v MP3 s variabilním bitrate. Už je to však dost dávno, takže si to přesně nepamatuji, VD sice kafral, ale nakonec to pobral. Asi záleží taky na verzi. Je možné zkusit třeba i VirtualDubMod, třeba bude chytřejší. :-)-
kasuha (26)|12.7.2004 14:34
Když na to "warnings" cvakneš, objeví se ti okno s logem z daného běhu a v něm jsou další podrobnosti.