Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

obraz vzhůru nohama v tv karte genius wonder pro a prog.fly

jaris (12)|6.11.2005 00:40
Dobrý den . zakoupil jsem tv kartu genius wonder pro III.Mám ale jednu, nebo více potíží po instalaci.nejde mě zvuk v programu pro tv fly2000tv.možná mám špatně daný kabel z tv karty, ale ať ho dám kam chci, mikrofon,sluchátka,repro, tak se nic neděje. Největší problém je ale v tom, že mám obraz vzhůru nohama. Je dost možné že se nějaké kodeky hádají. No ale jaké? Mám jich v pc poměrně dost, protože pracuji s různými programy a každý z nich potřebuje různé kodeky.obraz také není nějak kvalitní. Před týdnem jsem instaloval poprvé tv kartu u kamaráda all inn wonder 7200 i se soft a vše super aniž bych musel už dál něco nastavovat a to mají pentium 3 a obraz lepší než v televizi. Možná je to celé v různých nastaveních, ale je jich tolik, že se v tom laik jako já těžko vyzná.Budu rád i za malou radu . děkuji

Intel Celeron PENTIUM 4 CPU 2.40 GHz 768 Mb RAM, Gafika NVIDIA GeForce 5200, Zvuk Realtek AC97audio.
StD (8612)|6.11.2005 07:17
Tipnul bych si na FFDShow... =odstranit, a pokud to bude dál trvat, tak hledej funkci Flip overlay ve svých ovladačích.
Sally (142)|6.11.2005 10:43
...zvuk umí i přes PCI sběrnici a návod jak TV kartu nastavit najdeš na http://www.volny.cz/blizzardsweb/hardware-videowonder.htm
Whitejoker (616)|8.11.2005 20:07
[quote=StD]Tipnul bych si na FFDShow... =odstranit, a pokud to bude dál trvat, tak hledej funkci Flip overlay ve svých ovladačích.[/quote]
Bo si otoč monitor :-E