Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ATI a aktualizace

jerry_jarry (56)|4.11.2005 09:15
Zdar lidi

Mám ALL-IN-Wonder 9800 a naní software ATI, když jsem chtěl udělat upgrade tak jsem si stáhnul vše z ati.com co náleželo k této kartě a udělal jsem vše podle pokynů. Objevila se novější verze a vše, ale není to možné spustit. KDyž spustím cokolv co se týká ati software, přesněji programy příslušné k lanchpad......TV, DVD, CD a jiné na přehrávání tak se ani nezapne ale hned naskočí hláška že se můsí ukončit programa kalsika odelsat či neodelslat zprávu o chybách. Třeba Hydravision od ATI spustim, nefachá TV karta. Když spustim jinej program na příjem televize tak je to taky v čoudu, obraz se neobrazí, zvuk běží a když to nahraju tak tam není nic, ani zvuk. Vše sem přeinstalovat, odinstaloval jsem vše co se ATIny týkalo, naběhlo mi to v prtavim rozlišení a začal jsem instalovat znova a prd. Teď už mám zase rozlišení normální ale televize pořád nepracuje. Kdybyste někdo moh poradit. Jo ještě nejde naistalovat ani znova původní software, protože tam je vnřní chyby Ox......a nějaký hrozný čísla. Ale přitom při odinstalování jsem to překročil i když jsem to musel vždyky odklepnou ale odinstalovalo se to. Poraďte.........v neděli chci nahrávat Muže z Ria z Belmondem a tak o to nechi přijít. To by mě naštavola tak jestli nechcete abych si skazil víkend tak hurá do toho.

Díky
StD (8612)|4.11.2005 09:30
Jo, kdyby jsi se řídil tím, co mám v podpisu, tak by se ti to nestalo! :-E

Teď už ti zbývá jen následující:

1) Regulerní odinstalace driverů a všeho od ATI...

2) Na "začistění" této činnosti v registru použít Driver Cleaner

3) Znovu nainstalovat vybranou verzi ovladačů - předpokládám Catalyst, ale nejprve bych si "nastudoval" na ATIFanu, co ta která verze má lepšího či horšího (nový neznamená, že musí být lepčí...)

4) Pokud tu kartu chceš solidně nastavit, tak použij PowerStrip

Jinak přeji příjemnou "zábavu"... :-)-
Jo a mimochodem, "závadičku" by ti měl naznačit i PCCheck v ATI Multimedia Center, máš-li ho v Ovládacích panelech nainstalovaný... ale občas kecá.
jerry_jarry (56)|4.11.2005 09:53
A nešlo by ještě aby jsem odstranil tv kartu, a pak jí tam zase dal zpátky ta by si našla ovladače a mohla by fachat. Nechci odinstalovávat zase celou ATI i s grafikou, už se mi jednou kvůli tomu sesypali windovsi no nic
jerry_jarry (56)|4.11.2005 09:55
Jo a ještě kde seženu.......... TV Tweak 1.0 z obsahu v download tam to nejde stáhnout
StD (8612)|4.11.2005 10:15
...odstranit kartu... = přesně ta blbost, kterou nedělej; to by z toho vznikl zase pěknej bastard...
Před jakoukoli "manipulací" s ovladači je potřeba naprosto důkladně vyčistit registr!!! Schválně si spusť RegEdit a nech si vyhledávat slovo ATI. Budeš překvapen, v kolika klíčích je to "rozlezlé"...

TV Tweak neznám, nepoužívám. (já mám Atiny 7000 a 8500 + PCI TVkartu).
jerry_jarry (56)|4.11.2005 10:24
No a můžu odistalovat to co se týká jenom TV karty nebo musim celou grafiku......protože to už sjem udělal a nechutně jsem se na.ral a dost mě to pozlobilo, spaldi mi celý windowsi a tak.
StD (8612)|4.11.2005 10:47
... :-((( mno, jestli to máš už takhle roze*raný, tak bych na tvém místě ten Re-install celého systému dávno udělal - pokud nemáš někde zazálohovaný původní stav, než jsi do toho začal "vrtat"... (Ghost apod.)

Když máš ten "zázrak" All-in-Wonder, tak tam se snad musí udělat vždy vše znovu, ne jenom TV-část... :-((
jerry_jarry (56)|4.11.2005 11:23
No někde se to ukůádalo ale vůbec nevim kde, jsem našel na atifanu postup jak nainstalovat catalyst 5.3 nebo koli, no hlavně kvůli jsem to začal dělat bylo to že jsem měl špatnej příjem z TV tuneru, neměl jsem jemný ladění nebo se to něčím rušilo ale nevěděl jsem kde, tka sjem si chtěl naisntalovat lepší verzy kde to ruční jemný ladění je no proto se mi to po*ralo. Skoušel jsem tam tahat i přes kompozitní kabel přes video, obraz byl jak víno, hlavně to nebylo závilsí na počasí a tokovejhle kravinách jakej byl obraz ale když jsem to nahrál na zvůk prskal tak jsem si začal hrát s tim zvukem a různejma frekvencema a to taky bylo naprd tak jsem dostal tenhle výbornej nápad no a celý jsem si to zku*vil. Takže to sksuim znova a když ne tak se na to zvejšky a odnesuto známýmu odkoho jsem to kupoval celej komp a on to tam házel. Halvně musim zprovoznit tu televizy kvůli otmu Belmondovi
StD (8612)|4.11.2005 11:38
Tedy pane, to je sloh...
Jinak :-E :-E :OO a Belmonda si raději sežeň na DVD a bude klid. :BB:
jerry_jarry (56)|4.11.2005 12:07
a kde se dá sehnat prosim tě Belmodo na DVD....veškerý filmy s Belmodnem vyšli akorát na VHS asi rok po tom co šli v kině a navíc ve francouštině do běžný distibuce nebyli nikdy daný. Možná se k tomu někdo odhodlá jako to bylo s Funesem ale to bude asi za dlouho
StD (8612)|4.11.2005 12:16
DVD? Třeba tady:
http://www.amazon.fr/exec/obidos/ASIN/B0000AMKGL/402-0064860-8041733

Za 20 eurošušňů ho máš... Říká ti něco Google & spol.?? :-G
jerry_jarry (56)|4.11.2005 12:25
No jo no........ve francouzštině to je pěkný (francousky se učit nehodlám). To sem si moh koupit, ale co z toho, vkládat tam složitym způsobem titluky, kdterý bych možná ani nesehnal. V češtině to nebude určitě. To je něco jako Pulp Fiction taky vyšel až ted s českou podporou respektive pro Evropu to bych se asi nedočakl a navíc už jsem zvyklej na Krampola. A takovejch příapdů je víc Teknrát na západě vyšlo taky nedávno jinak to bylo jenom sehantelný na VHS z Velký Británie.
StD (8612)|4.11.2005 12:31
To už jsme OT! Tak Punkt.
Alf (888)|4.11.2005 18:00
jerry_jarry
Poslechni StD a odinstaluj kompletně software ATI.