Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

převodník z analogu (VHS)

nunyn (15)|2.11.2005 11:50
Jsem úplný začátečník.Poraďte mi prosím cenově dostupný a kvalitní EXTERNÍ převodník VHS do PC.Externí proto,aby mi nezatěžoval procesor.Děkuji
vilik (127)|2.11.2005 13:15
Jestli vlastníš a nebo si můžeš vypůjčit digitální kameru s odblokovaným DV In, tak to je ono. :-)
bod (15)|9.11.2005 17:20
Nesouhlasím s Vilíkem - odblokovaný DVin s tím nemá co dělat. Je potřeba mít na kameře Analog IN - například na starších SONY je zapotřebí při softwareovém otvírání analogu DVin dočasně ZABLOKOVAT, jinak to nefunguje.
vilik (127)|9.11.2005 17:39
[quote=bod]Nesouhlasím s Vilíkem - odblokovaný DVin s tím nemá co dělat. Je potřeba mít na kameře Analog IN - například na starších SONY je zapotřebí při softwareovém otvírání analogu DVin dočasně ZABLOKOVAT, jinak to nefunguje.[/quote]

Ano, je to tak. Trochl jsem se sekl. Myšleno bylo IN jako vstup obecně. Některé kamery to nemají.
Pitomec (10211)|9.11.2005 17:56
[quote=nunyn]Jsem úplný začátečník.Poraďte mi prosím cenově dostupný a kvalitní EXTERNÍ převodník VHS do PC.Externí proto,aby mi nezatěžoval procesor.Děkuji[/quote]
ADVC-50(55), 100(110), 300 nebo AceDVio, ADVC-1394. CPU nezatěžuje prakticky ani jeden a vůbec přitom nezáleží na tom, jestli je to externí nebo interní řešení, protože je rozhodující, že digitalizaci dělá samotná karta a nikoliv soft.