Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: Pinnacle PCTV 310i

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Po čisté instalaci OS zatím žádné kodeky neinstaluj. Až budeš instalovat tu tv kartu (ovladače a drivery), tak ona sama si kodeky nainstaluje, na některé se tě i možná zeptá - také nainstaluj. Pak rozběhni ten tuner.
    Až to budeš mít hotové, tak u filmů, které ti nepůjdou přehrát, si doinstaluj jednotlivě příslušné kodeky. Žádný pack.
    Já pro přehrání filmů používám PowerDVD - ten si také sám nainstaluje, co je potřeba.
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Kodeky neřeš, to si vyřídí instalovaný SW. Ty se starej o HW kompatibilitu!
    To PCI 2.3 je totiž hlavně o tom, že do té karty teče jiné napájecí napětí, než by mělo... a je potom jen otázkou času, kdy se co pos*re (jako první)! V tvém případě, zatím, jen zvuk. \/

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Chyba bude nejspise nekde v PMC 3.1, take mi to delalo, ovsem pri pouziti alternativniho software vse slo ok. Zkus nainstalovat prave vysle posledni PMC 3.4, tahle verze mi konecne po ctvrt roku umoznila kartu naplno vyuzit, predtim jsem byl schopen pouzivat pouze DVB-T prez alternativni software.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Pinnacle PCTV 310i
    Od jurasekj v sekci DVB-T
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 28-10-2011, 13:53
  2. Trable s Pinnacle PCTV 310i (MCE ed.)
    Od jadva v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-09-2007, 11:03
  3. Pinnacle PCTV 310i a DVB viewer
    Od jaba_tvf v sekci DVB-T
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 06-09-2005, 10:01
  4. Pinnacle PCTV 310i - soft
    Od xradim v sekci DVB-T
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 17-08-2005, 16:59