Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: *.m2v a *.mp2

Je tu pořád Avatar uživatele pee.tr
    Registrace
    Mar 2004

exTNT
    Díky.
    ad1) čekal jsem jestli se někdo ozve na rozdíl mezi WMP a MPC. Nebyl jsem si jist jestli to je v tomto případě totéž
    ad2) zpracovaný už to je, jde mi jen o kontrolu kvality hotovýho videa a audia než ho vypálím na DVD (tam už se doufám zvuk nerozjede).
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas Avatar uživatele stanix
    Registrace
    May 2005

MPC ti to načte sám,ale obraz i zvuk musí mít stejné jméno.(pokud ne můžeš to otevřít ručně- Ctrl+O a nahoře máš video,dole audio)
    Jinak je už nový MPC6.4.8.6 -jaké jsou ale rozdíly proti starším verzím nevím

Je tu pořád Avatar uživatele vlada
    Registrace
    Mar 2004

Obraz a zvuk můžou být i v jinym adresáři a mít různý jména. Akorát se to potom nenačte automaticky, ale musí se cesta a název zvukovýho souboru zadat ručně.

Taky přehrávač ViPlay (verze 2.x, verze 3.x je zatím dost raná beta) umí otevřít samotný video a k němu načíst zvukovou stopu.

U obou přehrávačů je ale problém se synchronizací, jak už tu někteří zmiňovali.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12