Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

....Architect 2.0

Cradle (38)|28.10.2005 12:52
Prosím o radu, vytvořil jsem teť už komletní projekt (video z Vegas 5.0 > mpeg) + menu v Architectu. Na tlačítku (v menu) mám jako LINK tři video stopy za sebou (tzn. logo + uvod + hlavni video se snímky). Po finálním vyrendrování v Architectu je kvalita min.obou prvních krátkých stop viditelně horší, než když si je pustím např.v přehrávači.... Chtěl jsem se zeptat, jestli není např.jiná možnost, jak video vkládat, nebo jestli existuje nějaké jiné nastavení nebo řešení.... předem díky
stayman (12393)|28.10.2005 13:23
Ak to mas uz v Mpeg2, tak DVDA ti to nebude rekompresovat.
Cradle (38)|29.10.2005 08:39
OK, rozumim... ale zkoušel jsem projekt znovu vyrenderovat, a to sami. kvalita je vyditelne horsi, pokud porovnam .VOB s .MPEG. nevim co to muze delat?!!?? Pokud do nevyřešim, napadlo mě jedině použit nějaký prog. pro převod z .MPG do .VOB a vložit uvody(dvě krátký videa) dodatečně
Cradle (38)|29.10.2005 09:56
Můžete mi někdo pls. popř. doporučit nejakej dobrej soft na převod z .MPG do .VOB , potřeboval bych to tak nějak co nejdřív dokončit... díky
Diablo (668)|29.10.2005 10:05
MPEG2 ulož ve Vegasu jako "DVD Architect PAL video stream". Takhle uložený MPEG2 už ti nebude Architect znovu encodovat, pokud bude na výsledném DVD dostatek mista. B-)



:-!!!
Cradle (38)|29.10.2005 10:11
OK, vyzkoušim.... zatim diks
Cradle (38)|29.10.2005 19:09
[quote=Diablo]MPEG2 ulož ve Vegasu jako "DVD Architect PAL video stream". Takhle uložený MPEG2 už ti nebude Architect znovu encodovat, pokud bude na výsledném DVD dostatek mista. B-)



:-!!![/quote]

Diky za radu, takhle už je to v pohodě. :-)-