Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kde je chyba?

Tudlenedle (37)|27.10.2005 20:26
Takovéhle to má vlastnosti:
Video:
frekvence snímků 25
rychlost dat 146 kbps
vuv 24 bitů
komprese videa DivX R codec
Zvuk:
přenos.rychlost 160 kbps
formát zvuku MPEG Layer-3

a nenačtu to ve Vegasu.Audio by to načetlo , ale video napíše:
Stream attributes could not be determined.
A to sy myslím že codeky jsou v pořádku. Jinak přehrát to přehraju ve všem.
Kdy může být zakopaný pes?
stayman (12393)|27.10.2005 20:32
[quote=Tudlenedle]A to sy myslím že codeky jsou v pořádku.[/quote]
Tudlenedle (37)|27.10.2005 20:38
tak jak tam aplikuju ten Divx když je instalovanej?
stayman (12393)|27.10.2005 21:27
Vypni si asociaciu s Mpeg4 u XviDu
Tudlenedle (37)|27.10.2005 21:41
Vyzkouším.Dík.
vlada (3470)|29.10.2005 14:46
Tudlenedle
Vegas velmi často nenačte video pro který má kodeky. Je to jedna z jeho mála slabin. Možná stejně jako ostatní produkty SONY blokuje XviD. Ale mně Vegas nenačte ani další komprese - Lagarith, FFV1, M2V streamy atd.
stayman (12393)|29.10.2005 17:01
[quote=vlada]Tudlenedle
Vegas velmi často nenačte video pro který má kodeky. Je to jedna z jeho mála slabin. Možná stejně jako ostatní produkty SONY blokuje XviD. Ale mně Vegas nenačte ani další komprese - Lagarith, FFV1, M2V streamy atd.[/quote]

m2v (Mpeg2 elementary stream) ze nenacita, stve trochu aj mna, to dufam je otazka casu, nevedela to ani jedna verzia, ale DVDA to uz vie (a Vegas vytvorit ho vsak vie), ale tie ostatne urcite nie je na skodu, ze nevie (aj ked overene to nemam), lebo tie nepatria do ziadnej sfery, mozno tak fikcie \/ :-E Inak subory pri spravnom filtre nacita vsetky, on je totiz robeny pre DS, DirectX a AktiveX a problem je len a len v uzivatelovi, lamerovi. :-)
vlada (3470)|29.10.2005 21:53
StayMan by €RikŁ€
Lagarith je asi nejlepší bezztrátový kodek, FFV1 je druhý nejlepší. Proto je myslim škoda, že Vegas ani jeden nezvládne. Lagarith je myslim jenom VfW, FFV1 jako součást FFDShoe je VfW i DS.
Pro Tebe třeba bezztrátový kodeky nemají smysl, neberu Ti to. Já jsem tím hlavně chtěl dokumentovat, že Vegas obecně má problémy s různými kodeky. Narozdíl třeba od VD, který se drží osvědčeného VfW nebo AviSynthu, který nabízí volbu obojího. Jenom DS není dobrý nápad, DS se totiž až tak úplně nepovedl a občas dokáže silně pozlobit.
No a celkově vzato - pokud něco funguje ve všech programech jenom ve Vegasu ne, kde je chyba? Asi to bude tim, že sem úplnej luser.
stayman (12393)|29.10.2005 23:08
presne. Bohuzial VD nie je Vegas a Vegas nie je VD, na to by si v prvom rade nemal zabudat, to je jako kebyze chces od mercedesa aby jazdil na Normal91, aj ked je najlepsi :-E